zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET DYQAN ME QERA NE BULEVARDIN KRYE...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Qira: 520 € Zone 50 m²

Dyqani gjate gjithe kohes ka qene i dhene me qera afatgjata ne biznese te ndryshme . Eshte pozicion strategjik per investim pasi ndodhet ne bulevardin kryesor te qytetit te Vlores i cili ka edhe leviz...
Ref. aulona 464
65 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET STUDIO ME PAMJE NE DET, UJ FTOH...

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 29600 € Zone 37 m²

Shitet garsonjere në Vlorë, me pamje në det. Me sipërfaqe totale 37 m2. Organizuar në ambjent ndenjie dhe kuzhinë, një tualet dhe ballkon. Për një vizitë në pronë, kontaktoni në +355 69 293 11 02...
Ref. royal 451
68 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 1+1 ME PAMJE NE DET, UJ FTOHTE,...

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 52800 € Zone 66 m²

Shitet apartament në Vlorë, me pamje në det. Me sipërfaqe totale 66 m2. Organizuar në ambjent ndenjie dhe kuzhinë ,nje dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Për një vizitë në pronë, kontaktoni në +355 ...
Ref. royal 450
70 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 2+1 ME PAMJE NE DET, UJ FTOHTE,...

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 80000 € Zone 100 m²

Shitet apartament në Vlorë, me pamje në det. Me sipërfaqe totale 100 m2. Organizuar në ambjent ndenjie dhe kuzhinë ,dy dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Për një vizitë në pronë, kontaktoni në +355 ...
Ref. royal 449
68 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

Jepet Me Qira Apartament Ne "Lungomare...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 300 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne "Lungomare". Perbehet nga nje dhome ndenje + aneks, dy dhoma gjumi qe kane akses ne ballkonin e bollshem te shtepise dhe nje tualet. Apartamenti eshte i orientuar nga j...
Ref. Metropol 82
90 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HYRJE TE QYTE...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 24000 € Zone 62 m²

Shitet apartament 1+1te ish-fabrika e tullave me siperfaqe 62.2 m2. Apartamenti eshte i orientuar nga veri-lindja, dhe ndodhet ne nje pallat te ri.Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne tel 069962...
Ref. aulona 463
74 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

JEPET ME QERA DYQAN PRANE ZJARRFIKSES...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 400 € Zone 234 m²

Jepet me qera dyqan me dy kate me një sipërfaqe prej 126 m2 kati nëndheshëm dhe 108 m2 kati parë. Kati nëndheshëm është në gjëndje shumë të mirë i investuar dhe i mirëndricuar, ndërsa kati parë është ...
Ref. aulona 462
49 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET HOTEL NE RADHIME

Vlorë › Vlorë › Rradhime
Per Shitje: 1000000 € Zone 2000 m²

Hotel ne shitje ne Radhime Hoteli ndodhet 20 m larg nga vija bregdetare. Shtrihet ne nje truall prej 2000m2, me siperfaqe ndertimi 473 m2. Hoteli eshte rikonstruktuar dhe punuar me shije te vecant...
Ref. aulona 461
114 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET GARAZHD TE CONAD

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 22000 € Zone 0 m²

Garazhdi eshte i investuar , ka dritare , eshte i shtruar me pllak dhe ka ndricim . Ka siperfaqe 63.7 m2 . Ndodhet prane bulevardit kryesor ne katin (-1 ) . Disponon certifikate pronesie. Per me teper...
Ref. aulona 460
107 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

JEPET DYQAN ME QERA NE KATIN E DYTE PE...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Qira: 100 € Zone 20 m²

Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane gjykates se rrethit Vlore . I organizuar ne nje hapesire te shfrytezueshme dhe nje tualet eshte i pershtatshem per zyra dhe institucione te nd...
Ref. aulona 459
70 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

JEPET ME QERA DYQAN NE BUZE TE RRUGES ...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge i pozicionuar ne kend te objektit. Ka siperfaqe te brendshme 70 m2 . E organizuar ne nje hapesire totalisht te shfrytezueshme dhe 1 tuale...
Ref. aulona 458
61 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VLORE

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 102000 € Zone 140 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ne bulevardin kryesor Vlore - Skele. Pallati eshte i mireadministruar me punime teper cilesore dhe mundesi parkimi per banoret. Apartamenti esh...
Ref. prime 452
69 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET TOKE NE KANINE

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 36000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet ne Kanine ne nje siperfaqe 1200 m2, dhe momentalisht eshte e mbjedhe me 15 rrenje ullinj.Disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizit ne prone e per me shume informacion kontaktoni n...
Ref. aulona 457
79 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET KAPANON NE VLORE

Vlorë › Vlorë › NARTE
Per Shitje: 250000 € Zone 2795 m²

Trualli ku është ngritur ka një sipërfaqe prej 2795 m², duke i ofruar kapanonit oborr të lirë dhe gjelbërim rreth e rrotull, - Dyshemeja është e shtruar me beton me kuarc në ngjyrë gri. Eshtë i përsh...
Ref. aulona 456
86 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

JEPET ME QERA DYQAN TE RRUGA E RE

Vlorë › Vlorë › Rruga e re
Per Qira: 60 € Zone 0 m²

Dyqani ndodhet prane rruges , ka nje siperfaqe te brendshme prej 24.9 m2 . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni ....
Ref. aulona 455
85 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET APARTAMENT I RI 2+1 NE RRUGEN G...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 44000 € Zone 100 m²

Shitet apartament i ri 2+1 ne rrugen Gjergj Kastrioti ne Vlore (Blv i Ri) me siperfaqe 89M2. Ndodhet ne katin e katert te banimit te nje pallati te ri 8-katesh te sapo perfunduar.Organizohet nga nje a...
Ref. aulona 454
153 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET APARTAMENTET 1+1 TE 7 - PALLATE...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 35000 € Zone 72 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertese me 5 - kate . Eshte apartament i pabanuar me pare dhe me hapesira te bollshme , mundesi transformimi ne 2+1 . Eshte vetem 5 minuta ne kembe la...
Ref. aulona 453
140 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE " ISH KOMBINA...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 35324 € Zone 72 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 9 nga toka të një pallati 10 katësh, është i organizuar në një dhomë gjumi, një sallon i përbashkët me kuzhinën dhe një tualet. Apartamenti ka orientim verior. Zona në t...
Ref. aulona 452
109 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE "ISH KOMBINAT...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 42000 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 11 të një pallati 11 katësh, është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 sallon i përbashkët me kuzhinën dhe 2 tualete. Apartamenti ka orientim perëndimorë dhe është i mirndr...
Ref. aulona 450
155 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

Apartament per shitje ne Vlore!!!

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 55000 € Zone 112 m²

Jepet apartament per shitje ne Vlore prane stadiumit. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje sebashku me gatimin, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati tete katesh. P...
Ref. bosko 379
66 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE " ISH KOMBIN...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 40560 € Zone 78 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati 10 katësh, është i organizuar në një dhomë gjumi, një sallon i ndar nga kuzhina dhe një tualet. Apartamenti është me pamje nga lindja dhe është i ...
Ref. aulona 449
88 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE VLO...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 26000 € Zone 62 m²

Shitet apartament 1+1 ne qender te vlores me nje siperfaqe 59.7m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 2. Ka 2 ballkone, 1 sallon. 1 dhome gjumi dhe 1 tualet te rinovuar totalisht. ...
Ref. aulona 448
313 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET APARTAMENT NE LUNGOMARE

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 85000 € Zone 113 m²

Shitet apartament 2+1 ne lungomare. Apartamenti ka pamje totalisht nga deti.Eshte i orientuar nga veri-perendimi, organizohet ne 2 dhoma, 1 sallon, 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e pre...
Ref. aulona 447
172 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

Biznes Fabrike Uji per Shitje

Vlorë › Vlorë › Bregdeti
Per Shitje: 750000 € Zone 2500 m²

Biznesi eshte ne funksion prej shume vitesh dhe ka nje klientele te rregullt. Ka ne perdorim nje truall prej 26000m2 dhe ne dispozicion 5 godina . Gjithashtu ka nje prej burimeve me ujin shume cilesor...
Ref. bot 2243
232 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681