zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SUPER APARTAMENT 3+1 ME QERA NE SKELE ...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qera super apartament 3+1 ne zonen e Skeles shume prane te gjitha faciliteteve . I areduar teresisht i ri dhe ne menyre te mire ky apartament eshte i mireorganizuar ne nje sallon te madh se b...
Ref. aulona 339
57 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

3 Apartamente 1+1 per Shitje

Vlorë › Vlorë › Plazhi i vjeter
Per Shitje: 37000 € Zone 68 m²

3 Apartamente 1+1 per Shitje afer Plazhit Vjeter ne Vlore. Ndodhen ne katin e 3 te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 68m2 . Per me teper informacion na kontaktoni!...
Ref. ENT 999
44 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
enternal@centry21albania.com
Property

3 Apartamente 2+1 per Shitje

Vlorë › Vlorë › Plazhi i vjeter
Per Shitje: 53000 € Zone 98 m²

3 Apartamente 2+1 per Shitje afer Plazhit Vjeter ne Vlore. Ndodhen ne katin e 4 te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 98m2 . Per me teper informacion na kontaktoni!...
Ref. ENT 998
38 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
enternal@centry21albania.com
Property

2 Gazoniere per Shitje

Vlorë › Vlorë › Plazhi i vjeter
Per Shitje: 22000 € Zone 41 m²

2 Gazoniere per Shitje afer Plazhit Vjeter ne Vlore. Ndodhen ne katin e 2 te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 41m2 . Per me teper informacion na kontaktoni!...
Ref. ENT 997
22 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
enternal@centry21albania.com
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES 9...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 31000 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , nje sallon se bashku me kuzhinen , nje tualet dhe nje ballkon . Ka siperfaqe te brendshme 73m2 me certifikate pronesie. Ndodhet ne katin e 3 banim t...
Ref. aulona 338
100 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES 9...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 29000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 prane shkolles 9-vjecare '' Ismail Qemali '' vetem 5 minuta largesi ne kemb nga bulevardi kryesor Vlore-Skele . Apartamenti eshte 68 m2 me certifikate pronesie. Eshte i mireorgan...
Ref. aulona 337
95 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BULEVARDIN ...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri ne bulevardin kryesor te qytetit te Vlores. Eshte i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi , nje sallon se bashku me ambientin e gatimit , dy tualete n...
Ref. aulona 335
122 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

JEPET ME QERA DYQAN NE LUNGOMARE

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 180 € Zone 0 m²

Jepet me qera dyqan ne katin e 1 te nje pallati te ri ne Lungomare pas Konsullates Italiane . Eshte mundesi e mire investimi fale aksesit qe ka me zonen e Lungomare dhe vendi ne te cilin ndodhet eshte...
Ref. aulona 334
68 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ISH-PARKUT...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 45000 € Zone 86 m²

Shitet apartament 1+1 ne skel ne nje nga zonat e preferuara te qytetit te vlores. Apartamenti ka 1 sallon. 1 dhome.1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ka pamje totalishte nga deti dhe nga qendra e ...
Ref. aulona 334
134 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
qemal.hoxhaj@c21aulona.al
Property

OKAZION APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE KO...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 37000 € Zone 55 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , nje sallon + kuzhine , nje tualet dhe nje ballkon me pamje pjeserisht te detit . Ndodhet ne katin e 2 banim te kompleksit . Ofron post parkimi dhe s...
Ref. aulona 332
236 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

OFROHET PAPAFINGO ME QERA DITORE PER S...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 80 € Zone 0 m²

Eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi , dy dhoma ndenje , dy tualete dhe nje verande me pamje te detit. Ndodhet prane hotel Rexhines ne rrugen Pavlo Flloko. Eshte i pershtatshem per 7- 8 persona . Ofro...
Ref. aulona 331
126 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

JEPET ME QERA DYQAN NE KATIN E 2 PRANE...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Qira: 130 € Zone 0 m²

Dyqan ka siperfaqe te brendshme prej 45m2 . Eshte i pershtatshem per zyra , klinika dentare fale zones ne te cilen ndodhet lehtesisht e aksesueshme . Per me teper informacion apo nje shoqerim ne pro...
Ref. aulona 330
124 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE TRANSBALL...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 31000 € Zone 70 m²

Apartamenti eshte i mireorganizuar ne nje dhome gjumi , sallon se bashku me kuzhinen , nje tualet dhe nje ballkon. Ofron hapesira te bollshme dhe te mirendricuara . Ndodhet ne katin e nente banim te n...
Ref. aulona 329
166 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE TRANSBALLKANI...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 55000 € Zone 129 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi te bollshme , nje sallon se bashku me kuzhinen , nje tualet dhe tre ballkone . Ndodhet ne katin e 9 banim te nje pallati te ri prane kryqezimit te Omon...
Ref. aulona 328
163 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE TRANSB...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Qira: 98 € Zone 70 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , nje sallon se bashku me kuzhinen , nje tualet dhe nje ballkon . Ofron hapesira te bollshme dhe eshte i mirendricuar . Ndodhet ne katin e 11 te nje p...
Ref. aulona 327
216 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE TRANSB...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Qira: 130 € Zone 129 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , sallon i madh se bashku me kuzhinen , nje tualet dhe tre ballkone . Ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 10 prane kryqezimit te Omonias ne Transbal...
Ref. aulona 326
149 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

JEPET ME QERA PAPAFINGO PRANE KRYQEZIM...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Qira: 145 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri me siperfaqe te brendshme prej 64 m2 dhe verande 116m2. Eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , sallon te mirendricuar se bashku me kuzhinen...
Ref. aulona 325
207 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

SHITET APARTAMENT TE PALLATI SPORTIT....

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 40000 € Zone 71 m²

Shitet apartament prane pallatit te sportit me pamje nga qendra e re e Vlores. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon me guzhine te perbashket 1 dhome gjumi 1 tualet dhe dy ballkone. Apartam...
Ref. aulona 325
227 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
qemal.hoxhaj@c21aulona.al
Property

SHITET APARTAMENT TE RRUGA E RE.

Vlorë › Vlorë › Rruga e re
Per Shitje: 24000 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistus me siperfaqe 60m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te pallatit dhe eshte bere nje rifinitur totale e ambientit. Apartamenti eshte i mirendricuar si nga lind...
Ref. aulona 324
206 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
qemal.hoxhaj@c21aulona.al
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE UNI...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me pamje totalisht nga deti . Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , nje sallon se bashku me kuzhinen nje tualet dhe dy ballkone . Ofrohet totalis...
Ref. aulona 321
150 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE SKELE ...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 137 € Zone 0 m²

Ne rrugen Shyqyri Alimerko jepet me qera apartamenti 2+1 me 2 tualete njeri prej te cileve ne dhome te gjumit dhe 1 ballkon me pamje pjeserisht te detit . Apartamenti ka nje vendndodhje fantastike e c...
Ref. aulona 320
157 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

SHITET VILE 3 KATESHE NE VLORE

Vlorë › Vlorë › KUZUM BABA
Per Shitje: 90000 € Zone 157 m²

Shitet vile 3 kateshe ne Vlore . Ndertimet jane shume cilesore dhe faza ne te cilen ndodhet objekti per momentin eshte ne ndertim . Ka nje pozicion mjaft te mire dhe nje cmim konkurues. Mund te shfry...
Ref. expert 281
150 Vizita
Agent
Redian Bregu
CENTURY 21 Expert
+355 69 27 27 700
r.bregu@c21expert.al
Property

SHITET SHTEPI 2-KATESHE NE LAGJEN '' 1...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 93000 € Zone 500 m²

Shtepia eshte e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 500m2. Eshte e strukturuar ne 2 kate , secili kat eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi , 1 sallon dhe 1 tualet. Siperfaqja e te dyja kateve per banim e...
Ref. aulona 316
265 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE 3+1 TE SH...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 240 € Zone 90 m²

Shtepia ndodhet prane shkolles se marines eshte e areduar me televizore, frigorifer,lavatrice dhe sobe. Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe nje sallon ka 2 tualete njerin prej te cilve me vask. Go...
Ref. aulona 319
242 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
qemal.hoxhaj@c21aulona.al