zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Objekt Per Rikonstruksion + Tru...

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 500000 € Zone 691 m²

Ne nje nga zonat me ataraktive te Rivieres Shqipetare. shitet objekt + truall. Objekti me nje sip. njolle ndetrtimi 274.9m2 ka sherbyer si godine sherbimi. Godina dispopon leje ndertimi dhe shtimi o...
Ref. BOT 1731
888 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Land for Sale in Dhermi, Albania

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 275000 € Zone 2200 m²

Land for sale in Dhermi - Drimadhes a total area of 2200 m2, just 100 meters from the Ionian Sea. It possesses regular ownership documents and has a favorable geographic position. Price 125 euro m2. F...
Ref. CPM 435
370 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shitet 2+1 Në Dhërmi

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 90000 € Zone 95 m²

Shitet 2+1 Në Dhërmi Shitet Apartament 2+1 në Dhërmi Apartamenti ndodhet në katin perdhe të një ndërtimi të ri 3 katësh në bregdetin e Dhërmiut.Ka punime cilësore dhe organizohet në dy dhoma gjumi e ...
Ref. BOT 1566
364 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,
Property

Shitet apartament 1+1 në Dhërmi

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 80000 € Zone 82 m²

Shitet apartament 1+1 në Dhërmi Apartamenti ndodhet në katin perdhe të një ndërtimi të ri 3 katësh në bregdetin e Dhërmiut.Ka punime cilësore dhe organizohet në një dhomë gjumi e një ambjent ndenje...
Ref. BOT 1565
451 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,
Property

Shitet Apartament 2+1 në Dhërmi

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 150000 € Zone 100 m²

Shitet Apartament 2+1 në Dhërmi Apartamenti ndodhet në katin e trete të një ndërtimi të ri 3 katësh në bregdetin e Dhërmiut.Ka punime cilësore dhe organizohet në dy dhoma gjumi e një ambjent të bol...
Ref. BOT 1564
551 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,
Property

OBJEKT SHERBIMI 5-KATESH PER SHITJE NE...

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 900000 € Zone 0 m²

Objekti eshte projektuar si Godine Sherbimesh. Ai perbehet nga 4 kate mbi toke dhe 1 kat nentoke. I pozicionuar brenda nje prone prej 550m2 me siperfaqe per kat prej 197m2. Tarraca eshte e shfrytezues...
Ref. aulona 151
451 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
Property

APARTAMENT PER SHITJE NE DHERMI

Vlorë › Dhermi
Per Shitje: 72000 € Zone 73 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese te re me 3 kate. Organizohet ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket , tualet dhe 1 ballkon. Objekti ka punime shume cilesore te st...
Ref. aulona 145
720 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
Property

SUPER APARTAMENT PER SHITJE NE DHERMI...

Vlorë › Dhermi
Per Shitje: 132000 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine me 3 kate. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine te perbashket, tualet dhe 1 verande. Objekti ka punime shume cilesore te standartit te lart...
Ref. aulona 144
646 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
Property

Vile Elite per shitje ne Dhermi,Palase...

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 691500 € Zone 379 m²

Vile Elite dy kateshe per shitje ne Dhermi,Palase.Ndertuar nen nje stil unik me arkitekture moderne,vetem pak metra larg detit ,oborr individual,pishine dhe vend per barbeque duke siguruar privatesi t...
Ref. CPM 395
1056 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025

Property

Vile e bashkengjitur per shitje ne Dhe...

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 280200 € Zone 143 m²

Vile e bashkangjitur Small Twin per shitje ne Dhermi,Palase.Nje zgjedhje ekonomike , ndertuar nen nje stil unik me arkitekture moderne ,oborr individual,pamje ne det duke siguruar privatesi te plote d...
Ref. CPM 394
987 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025

Property

Apartament 1+1 per shitje

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 124000 € Zone 73 m²

Apartament 1+1 per shitje , ndertuar nen nje stil unik me arkitekture moderne ,oborr individual,pamje ne det duke siguruar privatesi te plote dhe qetesi maksimale.Apartamenti ndodhet ne katin 0, ka nj...
Ref. CPM 393
910 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025

Property

Apartament 2+1 per shitje

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 178000 € Zone 97 m²

Apartament 2+1 per shitje , ndertuar nen nje stil unik me arkitekture moderne ,oborr individual,pamje ne det duke siguruar privatesi te plote dhe qetesi maksimale.Apartamenti ndodhet ne katin 0, ka n...
Ref. CPM 392
717 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025

Property

Apartment for sale with its own garden...

Vlorë › Dhermi
Per Shitje: 102600 € Zone 76 m²

On the Albanian Riviera apartment in a gated complex with its own garden. Size -76m2 Have apartments with different sizes from 1+1 to 2+1 For more detailed information, write or call +355 ...
Ref. CPM 391
489 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DHERMI

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 54000 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese te re me 3 kate . Organizohet ne 1dhome gjumi, sallon dhe kuzhine te perbashket , tualet dhe 1 ballkon me siperfaqe 18m². Objekti ka punime shume cile...
Ref. aulona 86
1033 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 100000 € Zone 239 m²

Apartament 2+1+2 per Shitje ne Dhermi. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 239.15 metra/katror , ku 120.60 metra /katror jane siperfaqe e brendeshme dhe 103.93 metra /katror verande dhe 14.62 met...
Ref. ENT 546
1021 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 36200 € Zone 50 m²

Apartament 1+1 per Shitje ne Dhermi. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 50.57 metra/katror , ku45.87 metra /katror jane siperfaqe e brendeshme dhe 4.7 metra/ katror siperfaqe e perbashket. Apart...
Ref. ENT 545
969 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 41200 € Zone 57 m²

Apartament 1+1 per Shitje ne Dhermi. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 57 metra/katror , ku 50.86 metra /katror jane siperfaqe e brendeshme dhe 6.2 metra/ katror siperfaqe e perbashket. Apartam...
Ref. ENT 544
800 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Vilë për shitje në Resort luksoz

Vlorë › Dhermi
Per Shitje: 266232 € Zone 501 m²

10 tipologji banesash: 6 Vila dhe 4 Apartamente Cilësi e lartë ndërtimi Arkitekturë moderne kombinuar me element tradicional Pamje e mrekullueshme e detit Jon Privatësi maksimale Kopshëti privat...
Ref. CPM 388
1061 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET TOKE NE DHERMI

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 270000 € Zone 3000 m²

Shitet toke ne Dhermi 3000m² prane Hotel Splendor. Toka disponon certifikate pronesie.Cmimi i diskutueshem. Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone jeni te ftuar te na kontaktoni ne+3556963...
Ref. aulona 18
1261 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
Property

Pasurive të patundshme në Shqipëri për...

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 72500 € Zone 57 m²

Përshkrimi Apartament per shitje ne Rivieren Shqiptare, fshati turistik i Dhermiut, Shqiperi: • Sipërfaqja - 57.99 m2 • Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te • Shtëpia ka 3 kate • 1 dhomë gjumi •...
Ref. CPM 372
1939 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

One bedroom furnished apartment for Sa...

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 56000 € Zone 42 m²

Closed luxury complex. Apartment for sale with all the package of documents. Only 50 meters from the Ionian Sea. THE HIGHEST QUALITY OF CONSTRUCTION. Description Apartment for sale in Albanian Rivier...
Ref. CPM 371
1940 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20