Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Sipërfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat për faqe:
menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SARANDE.

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 55000 € Zone 54 m²

Shitet apartament 1+1 ne Sarande tek Kanali Cukes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara turistike per te jetuar si dhe shume te preferuar per investim.Siperfaqja eshte 54m2 ,me nje or...
Ref. vizion 457
38 Vizita
Agent
Brunilda Qyra
CENTURY 21 Vizion
0674050144

Property

Фантастический Пентхаус-Дуплекс с Пано...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 300000 € Zone 250 m²

Расположение пентхауса-дуплекса идеальное: всего в 5 минутах от центра города, до моря всего 5 минут, высокое качество строительных материалов, панорамный вид на море. 2 спальни, 2 ванные комнаты, 2...
Ref. CPM 389
124 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shitet toke ne Borsh (Sarande)

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 47000 € Zone 3896 m²

Toke ne shitje ne zonen e Sarandes (Borsh) me siperfaqe totale 3896m2, e cilesuar ne certifikate pronesie si (Ullishte) Toka eshte e vendosur buze rruges nacionale, cka e ben lehtesisht te aksesueshm...
Ref. ADV 484
195 Vizita
Agent
Edison Renja
Century 21 Advantage
+355697076123
Property

Shitet Toke ne bregdetin e Borshit (Sa...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 95000 € Zone 1150 m²

Shitet Toke ne bregdetin e Borshit (Sarande) me siperfaqe totale 1150m2. Prona eshte e cilesuar ne certifikate pronesie- Lloji i pasurise- Pemtore. Eshte e vendosur rreze kodres, 200m larg bregdetit, ...
Ref. ADV 483
197 Vizita
Agent
Edison Renja
Century 21 Advantage
+355697076123
Property

Shitet Toke ne bregdetin e Borshit (Sr...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 110600 € Zone 1333 m²

Shitet Toke ne bregdetin e Borshit (Sarande) me siperfaqe totale 1333m2. Prona eshte e cilesuar ne certifikate pronesie Are. Toka eshte e vendosur rreze kodres, 200m larg bregdetit, me pamje fantasti...
Ref. ADV 482
136 Vizita
Agent
Edison Renja
Century 21 Advantage
+355697076123
Property

SHITET TOKE ME HIPOTEKE ,40 EURO M2,ME...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 21 € Zone 0 m²

Shitet toke ne Konispol ,Kepi i Stillos me sip.540.000 m2. Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Ka akses ne bregdet,ne plazhet me te bukur , me mundesi ndertimi te komplekseve turistike,...
Ref. vizion 351
99 Vizita
Agent
Greta Prendi
CENTURY 21 Vizion
+355674050139
Property

Duplex for sale with panoramic sea vie...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 110000 € Zone 135 m²

In one of the best areas of the city of Saranda, for sale duplex with a total area of 135 m2. Double glazing. High quality of building materials. First coastline. Near all the necessary infrastructure...
Ref. CPM 387
242 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Apartament i mrekullueshëm me dy dhoma...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 135000 € Zone 159 m²

Siperfaqe 123,75m2 + verande prej 35 m2. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje + kuzhine, 2 banjo. E vendosur në zonën Koder, afër gjithë infrastrukturës, një kopsht, një spital, peshk...
Ref. CPM 379
287 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Pamje panoramike e Detit Jon dhe ishul...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 105000 € Zone 118 m²

Një apartament dhomë gjumi në një nga zonat më të mira të qytetit të Sarandës. Zona eshte 117,65 m2. Përbehet nga dy dhomë gjumi, dhomen e ndjenjes + kuzhinë, 2 banjo, ballkon. Qendra e Sarandës ësh...
Ref. CPM 378
186 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Pamje panoramike e Detit Jon dhe ishul...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 130000 € Zone 130 m²

Një apartament dhomë gjumi në një nga zonat më të mira të qytetit të Sarandës. Siperfaqe 130 m2. Përbehet nga dy dhomë gjumi, dhomen e ndjenjes + kuzhinë, 2 banjo, ballkon. Qendra e Sarandës është 1...
Ref. CPM 376
166 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Pamje panoramike e Detit Jon dhe ishul...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 80000 € Zone 77 m²

Një apartament dhomë gjumi në një nga zonat më të mira të qytetit të Sarandës. Zona eshte 76,44m2. Përbehet nga një dhomë gjumi, dhomen e ndjenjes + kuzhinë, banjo, ballkon. Qendra e Sarandës është ...
Ref. CPM 377
218 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

The apartment is of high quality const...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 111000 € Zone 0 m²

Area - 93m2 2 bedrooms Living room + Kitchen Bathroom with shower cabin Panoramic views of the Ionian Sea The beach from 30 meters Quiet area The city center is 20 minutes walk The apartment h...
Ref. CPM 375
309 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

The apartment is of high quality const...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 88000 € Zone 104 m²

Size – 104 m2 2 bedrooms Living room + Kitchen Bathroom with shower cabin Big Veranda The beach from 30 meters Quiet area The city center is 20 minutes walk The apartment has everything necess...
Ref. CPM 374
288 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shtëpia e materialeve të ndërtimit të ...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 51500 € Zone 57 m²

Apartament per shitje ne Sarande: • Siperfaqe - 57 m2 • 4 kat • Dyfishtë xham • Ndërtim me cilësi të lartë • Plazhi 50 metra larg Shtëpisë • Me hipoteka • Qendra e Sarandës është vetëm 10 min...
Ref. CPM 370
438 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Недвижимость в Албании. Студия на прод...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 35000 € Zone 42 m²

Описание Студии на Продажу в Саранда: • Площадь – 42 м2 • Второй этаж • Двойной стеклопакет • Высокое качество строительных материалов • Пляж в 50 метрах от Дома • Весь Пакет Документов • До ...
Ref. CPM 369
433 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Pasurive të patundshme në Shqipëri. Ap...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 49000 € Zone 49 m²

Përshkrim Studio me pamje nga deti Jon dhe ishulli i Korfuzit per Shitje ne Sarande: • Siperfaqa - 49 m2 •Kati i dyte banimi • Lustrim i dyfishte • Cilësi e lartë e materialeve të ndërtimit • P...
Ref. CPM 368
477 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shitet toke-ullishte ne Borsh, Sarande...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 140000 € Zone 1000 m²

Shitet Toke-Ullishte me siperfaqe 1000m2. Prona disponon certifikate pronesie. Vendodhja: prane rruges nacionale, Borsh, Sarande, prane bar-restorant Ujevara. Per me shume informacion, na kontakto...
Ref. GOLD 880
469 Vizita
Agent
Valmir Sadiku
CENTURY 21 Golden
0692070090
Property

Vile ne ksamil

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 190000 € Zone 350 m²

Shitet vile ne ksamil 350 m2 dhe 100 m2 ndertim vetem 100 meter larg rruges kryesore dhe 100 meter larg detit.E organizuar ne 2 apartamente 1+1 te kompletuar.Vila disponon certifikate pronesie hipotek...
Ref. PORTO 333
666 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shitet Super Apartament ne Sarande

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 58000 € Zone 90 m²

Shitet Apartament 2+1, Kati III, ne pallat te ri. Ka nje siperfaqe te bollshme prej 90m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon, guzhine e perbashket, tualet dhe 1 ballkon te madh. Ka mobilim dhe inv...
Ref. GOLD 753
994 Vizita
Agent
Valmir Sadiku
CENTURY 21 Golden
0692070090
Property

Shiten apartamente te #

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 600 € Zone 0 m²

Apartamente ne nje pallat super cilesor me pamje ballore dhe anesore nga deti rruga butrinti perfitoni nga promocioni duke blere edhe nje garzh me cmim te arsyeshem nr i apartamenteve eshte i limituar...
Ref. PORTO 332
754 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Land for sale 1200 m2 front sea wieu...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 350000 € Zone 1200 m²

Land for sale in butrinti road with front sea view is 1200m2 with certificate ownership property.To build hotel villa etc.350.000 euro negotiable price...
Ref. PORTO 331
661 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Land for sale 12.000 m2

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 1 € Zone 12000 m²

Land for sale in front of the beach 12000m2 project for rezidence or hotels.The land is with ownership property 1.200.000 Euro negotiable price...
Ref. PORTO 330
652 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shitet apartament 2+1 ne ksamil

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 37000 € Zone 85 m²

Apartament 2+1 ne qender te ksamilit me pamje ballore nga deti i organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 sallon me guzhine 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat egzistues i rrethuar me lulishte ...
Ref. PORTO 329
1267 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

apartament 1+1 45m2 25000 euro

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 25000 € Zone 45 m²

Shitet apartament 1+1 45m2 me hipoteke ne rrugen butrinti i organizuar ne 1 dhome gjumi sallon i vogel dhe hapesire per guzhine 1 ballkon me pamje te pjeshme nga deti.apartamenti eshte me teper per nj...
Ref. PORTO 328
691 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20