zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet ambient banimi në Sarande.

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 142500 € Zone 285 m²

Shitet ambient me sipërfaqe 285m2 pranë spitalit rajonal Sarande. Ambienti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri dhe shumë pranë qendrës së qytetit dhe më pak se 5 minuta ecje nga deti. Vjen ...
Ref. atrium 359
48 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1 Sarande

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 37500 € Zone 75 m²

Shitet apartament 2+1 pranë spitalit rajonal Sarande. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri dhe shumë pranë qendrës së qytetit dhe më pak se 5 minuta ecje nga deti. Vjen me cmim ok...
Ref. atrium 358
76 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1 ne Sarande

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 40000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 2+1 pranë spitalit rajonal Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e tretë të një pallati të ri dhe shumë pranë qendrës së qytetit dhe me pak se 5 minuta ecje nga deti. Vjen me cmim ok...
Ref. atrium 357
112 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1 Sarande

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 65000 € Zone 130 m²

Shitet apartament 2+1 pranë spitalit rajonal Sarande. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri dhe shumë pranë qendrës së qytetit dhe më pak se 5 minuta ecje nga deti. Vjen me cmim ok...
Ref. atrium 356
71 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

SHITET SUPER VILE NE SARANDE / PIQERAS...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 400000 € Zone 330 m²

Shitet super vile ne Piqeras te Sarandes. Vila eshte 2 kateshe me sip. nderimi 180 m2, si dhe 240 m2 truall. E vecanta e viles eshte se e gjithe vila eshte ndertuar me gur mali te zgjedhur dhe te punu...
Ref. partners 426
142 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 NE SARA...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 71 m²

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne Sarande ne nje pallat te ri duke filluar nga 52.000€. Jane 2 apartamente 2+1 qe ndodhen ne katin 0 dhe kane siperfaqe te brendshme 71 m2 dhe 9 apartamente 1+1 qe ndod...
Ref. prime 492
153 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET NDERTESE NE SARANDE !

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 210000 € Zone 637 m²

Ndertesa ka perfunduar si karabina dhe shitet sic eshte ne kete faze. Siperfaqja e gjurmes qe ze ndertesa eshte 161 m2, dhe ne total si ndertim shkon 637m2. Kati 0, eshte i projektuar ne sallon+kuzhin...
Ref. gate 479
136 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SARANDE

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 52000 € Zone 76 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 76.7 m2 ne Sarande. Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri te pa perfunduar. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenjeje se bashku me ambientin e gatim...
Ref. prime 486
280 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NE DETI, SAR...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 244000 € Zone 275 m²

Shitet papafingo në Sarandë, me pamje në det të një pallati të ri dhe shumë cilësor. Me sipërfaqe totale 275 m2. Papafingo shitet i arreduar gjithashtu në çmim përfshihen 2 garazhe. Apartamenti organi...
Ref. royal 452
1010 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH NE SARAN...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 95000 € Zone 103 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, jo kat i fundit banim. Pallati eshte i mireadministruar me punime teper cilesore. Apartamenti ka siperfaqe totale 103 m2 dhe eshte i organizua...
Ref. prime 453
229 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 115 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 115 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 125m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 524
157 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shitet Penthouse ne Sarande me pamje n...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 140 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 140m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin fundit me pamje nga deti me tipologji 3+1+2....
Ref. CPM 522
213 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 115 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 125m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e trete me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 521
83 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 108 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 108 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 108m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 520
76 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET NJESI PER SHUME QELLIME NE SARA...

Sarandë › Sarandë › Hyrja Kryesore e Qytetit
Per Shitje: 230000 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri te ndodhur ne rrugen hyrese te qytetit. I pershtatshem per tu shfytezuar per biznese si Bar, Restorant, Market etj... Disponohet dokumentacion i rreg...
Ref. Eon 181
147 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET AMBIENT PER SHUME QELLIME!

Sarandë › Sarandë › Hyrja Kryesore e Qytetit
Per Shitje: 55000 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri te pozicionuar ne buze te rruges kryesore ne hyrje te qytetit. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion ose nje sh...
Ref. Eon 178
160 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET NJESI PER SHUME FUNKSIONE NE SA...

Sarandë › Sarandë › Hyrja Kryesore e Qytetit
Per Shitje: 509000 € Zone 0 m²

Njesia ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri te ndodhur ne rrugen hyrese te qytetit. I pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve ne biznes si Bar, Restorant etj... Ka pamje panoramike te detit si...
Ref. Eon 177
89 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

Shitet Ambjent Komercial Ne Sarande !...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 88000 € Zone 80 m²

Shitet Ambjent Komercial Ne Sarande . Ambjenti ndodhet ne lagjen nr 4 koder .Ne rrugen Ismail Qemali, buze rruge. Perbehet nga nje verande , hapesira e brendshme , nje tualet dhe nje magazine .Ambjent...
Ref. Metropol 37
142 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 NE SARANDE!

Sarandë › Sarandë › Hyrja Kryesore e Qytetit
Per Shitje: 57000 € Zone 95 m²

Apartamentet ndodhen ne katin e 2,3,4,5 banimi te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohen ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje e bashkangjitur me ambjentin e gatimit si dhe tualet. Dhoma e...
Ref. Eon 112
233 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 NE SARANDE!

Sarandë › Sarandë › Hyrja Kryesore e Qytetit
Per Shitje: 40200 € Zone 67 m²

Apartamentet jane te organizuar ne nje dhome gjumi, tualet, dhome ndenje me dalje ne nje ballkon ku ofrohet pamja e detit. Apartamentet ndodhen ne kat te 1,2,3,4 banimi te nje pallati te ri te pajisur...
Ref. Eon 111
204 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 NE SARANDE!

Sarandë › Sarandë › Hyrja Kryesore e Qytetit
Per Shitje: 42480 € Zone 86 m²

Apartamentet jane te organizuar ne nje dhome gjumi me dalje ne ballkon ku ofrohet pamje nga hyrja kryesore e qytetit, tualet, dhome ndenjes eshte e bollshme dhe ka dalje ne ballkon ku ofrohet dhe pam...
Ref. Eon 102
119 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SARANDE!

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 66000 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor, ka nje planimetri te rregullt dhe ofrohet mundesia e zgjedhjes ndermjet pllakave ose parketit per shtrimin e dysheme...
Ref. Eon 100
146 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 125 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 150000 € Zone 125 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 125m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 512
188 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SARANDE!

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 63000 € Zone 64 m²

Shitet apartament 2+1 ne Sarande. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, ne dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga det...
Ref. bosko 290
357 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87