Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Sipërfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat për faqe:
menyra e pamjes:
Property

Jepen per Qira Ambjente Zyra,ne qender...

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Qira: 5 € Zone 190 m²

Ambjentet ndodhen ne katin e dyte te nje ndertese te re ne qender te qytetit te Elbasanit.Ambjenti i pare eshte siperfaqja 115 m2 me fasade xhami nga rruga kryesore.Ambjenti i dyte eshte 40 m2 ndersa ...
Ref. INFO 707
71 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
[email protected]
Property

SHITET VILE TRE KATESHE!

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 480000 € Zone 952 m²

Shitet vile tre kateshe prane Elbasan Arena! Vila eshte e ndare ne katin perdhe ku eshte organizuar nje dhome gjumi, nje holl dhe dy tualete, kati i pare ku eshte organizuar ne dy dhoma gjumi dhe dy t...
Ref. INFIPLUS 413
488 Vizita
Agent
Team 2e
CENTURY 21 Infinity Plus
+355696605305/ +355696605306
[email protected]
Property

Dyqan per shitje

Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 35000 € Zone 80 m²

Shitet dyqan ne qytetin e Elbasanit ne lagjen e banesave prane Zaranikes. E pozicionuar ne katin zero te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe te brendshme prej 80 m2 dhe nje siperfaqe te shfrytesues...
Ref. MB 633
290 Vizita
Agent
Esmeralda Brahimi
CENTURY 21 MB Properties
+355694004130
[email protected]
Property

Shitet Ambient Komercial Open Space

Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 250000 € Zone 303 m²

Shitet ambient komercial ne qytetin e Elbasanit, ambienti eshte open space, ne 50 % eshte fasade me dopio xham. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni....
Ref. ADV 287
234 Vizita
Agent
Altin Bacellari
Century 21 Advantage
0694004126
[email protected]
Property

Kapanon per shitje/ qera ne qytetin e ...

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 800000 € Zone 800 m²

Shitet/ Jepet me qera kapanon me siperfaqe te shfrytezueshme prej 800m2 ne qytetin e Elbasanit. Objekti eshte mjaft i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme. Ne brendesi te tij ndodhet...
Ref. EL 520
236 Vizita
Agent
Ilirjana Findo
CENTURY 21 Elite
067 20 30 827
[email protected]
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NË ELBASAN

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 70000 € Zone 106 m²

Shitet Apartament 2+1 në Elbasan, me sipërfaqe të brendshme 106.7 m2. Apartamenti ka një organizim të brendshëm shumë të mirë, me një ambient ndenjeje dhe ngrenjeje, dy dhoma gjumi të bollshme dhe kua...
Ref. avenue 326
330 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0662055566
[email protected]
Property

Vile dy kateshe me Qira

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Qira: 400 € Zone 226 m²

Ne nje nga lagjet me te vjetra te Elbasanit, brenda ne kala jepet me qira vile. Ne katin e pare te saj ndodhet nje soxhorno bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Ne katin e dyte te saj ndodhen dy dhoma...
Ref. MB 566
249 Vizita
Agent
Blerina Sefa
CENTURY 21 MB Properties
0694004131
[email protected]
Property

Ambjent komercial per qera!

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Qira: Zone 130 m²

Jepet me qera nje ambjent komercial prej 3 katesh ne qytetin e Elbasanit! 130m secili kat. Prona eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te mira prane qendres se qytetit dhe ka vizibilitet te larte ng...
Ref. EL 471
200 Vizita
Agent
Ilirjana Findo
CENTURY 21 Elite
067 20 30 827
[email protected]
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NË ELBASAN

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 70000 € Zone 127 m²

Shitet apartament 3+1+2WC në qytetin e Elbasanit, në lagjen "Aqif Pasha" me një sipërfaqe të përgjithshme prej 127 m2. I organizuar në një dhomë ndenjeje me kuzhinë të veçuar, tre dhoma gjumi dhe dy t...
Ref. avenue 301
278 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0662055566
[email protected]
Property

SHITET VILË NË QYTETIN E ELBASANIT...

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 550000 € Zone 808 m²

Shitet Vilë në qytetin e Elbasanit me sipërfaqe të përgithshme 808.1 m2. E organizuar në katër kate, kati përdhe me sipërfaqe 173.9 m2, kati i parë me sipërfaqe 211.4 m2, kati i dytë me sipërfaqe 211....
Ref. avenue 274
229 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0662055566
[email protected]
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NË ELBASAN

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 17650 € Zone 74 m²

Shitet apartament 2+1 në qytetin e Elbasanit, pranë Universitetit Aleksandër Xhuvani. Apartartamenti ndodhet në një pallat 5-katësh, në katin e pestë, me sipërfaqe të përgjithshme 74 m2. I organizuar ...
Ref. avenue 236
406 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0662055566
[email protected]
Property

Kapanon industrial per shitje

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 420000 € Zone 1264 m²

Okazion! Shitet kapanon industrial ne aksin Elbasan- Metalurgji, vetem 25km nga Tirana. Kapanoni ka siperfaqje prej 1260m2 dhe ndodhet mbi nje siperfaqj toke 2450m2. Per me shume informacion ju ftojm...
Ref. BOT 573
183 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Botaniku
0694050053,00355694050053
[email protected]
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË ELB...

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Qira: 30000 Lek Zone 17 m²

Jepet ambient komercial me qira në rrugën "25 Nëntori", pranë Postës së qytetit në Elbasan. Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, në rrugë kryesore. Sipërfaqja është 17 m2 dhe është e organizu...
Ref. avenue 210
228 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0662055566
[email protected]
Property

Shitet apartament me hipoteke ne Elbas...

Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 39000 € Zone 78 m²

Shitet apartament ne qytetin e Elbasanit. Struktura e apartamentit eshte 2+1+1 tualet+1 balkon dhe pozicionohet ne katin I. Apartamenti shitet bosh por perfshin ne cmim dhe kuzhinen dhe eshte nje mund...
Ref. GOLD 231
240 Vizita
Agent
Rovena Hodri Koçi
CENTURY 21 Golden
+355682034340
[email protected]
Property

Restorant per shitje

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 300000 € Zone 267 m²

Shitet Restorant i kompletuar me cdo detaj gati per te filluar aktivitetin.Muret e Restorantit jane veshur me Terracotta Di Siena,duke filluar nga dyert e ketij restoranti, banaku , vinoteka dhe tavol...
Ref. MB 242
277 Vizita
Agent
Altin Bacellari
Century 21 Advantage
0694004126
[email protected]