zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET - AMBJENT KOMERCIAL - SHKODER...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 240000 € Zone 1000 m²

Ambjent komercial per shitje ne zonen e Melgushes , ne rrugen nacionale. Vendodhja eshte ne nje zone teper te preferueshme, ku edhe pse projekti fillestar eshte per Bar-Restaurant, mund te perdoret dh...
Ref. future 165
110 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

ME QERA - APARTAMENT 2+1 L.RUS, SHKODE...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 160 € Zone 70 m²

Jepet me qera nje apartament 2+1 i mobiluar ne L.Rus. Hyrja ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe prej 70m2. Cmimi i diskutueshem...
Ref. future 164
574 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL NË LAG...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 800 € Zone 280 m²

Century 21 Future ofron për qera një ambjent komercial në pallatin e ri në lagjen Rus, Shkodër. Sip. 280m2 kati II, qera 800€/muaj. Ju mirëpresim pranë zyrave tona në adresen: Rruga Qemal Draçini, ...
Ref. future 163
70 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

SHITET NJË APARTAMENT 2+1 NË QENDËR SH...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Shitje: 55000 € Zone 100 m²

Century 21 Future ofron për shitje një apartament 2+1, sip.100m2 ndërtim në qendër Shkodër. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar: 1 dhomë ndjenje, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. E gji...
Ref. future 162
117 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 160 € Zone 105 m²

Century 21 Future ofron për qera një apartament 2+1, sip.105m2 ndërtim i ri në lagjen, Shkodër. Apartamenti është i pamobiluar: 1 dhomë ndjenje, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2tualete, 2 ballkone. E gjitha ...
Ref. future 161
61 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 230 € Zone 135 m²

Century 21 Future ofron për qera një apartament 3+1, sip.135m2 ndërtim i ri në lagjen Rus, Shkodër. Apartamenti është i pamobiluar, janë të instaluara vetëm paisjet hidrosanitare: 1 dhomë ndjenje, kuz...
Ref. future 160
67 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

SHITET - KAPANON/MAGAZINE - SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 690000 € Zone 2206 m²

Shitet Kapanon/Magazine ne zonen industriale te qytetit te Shkodres, ne Rrugen Inxh. Gjovalin Gjadri. Siperfaqja totale e prones eshte 2206 m2 nga ku gjurma e nderteses eshte 1061m2 dhe nje oborr me h...
Ref. future 159
119 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

ME QERA - APARTAMENT 2+1 , SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 200 € Zone 67 m²

Jepet me qera nje apartament 2+1 ne katin e pare. Hyrja ka nje siperfaqe prej 67m2 totalisht e mobiluar dhe eshte ne qender te qytetit, prane "Hotel Colosseu"....
Ref. future 158
195 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

ME QERA - AMBJENT KOMERCIAL - SHKODER...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 200 € Zone 40 m²

Jepet me qera nje ambjent komercial ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia. Ka nje siperfaqe prej 40 m2, me 1 tualet. Ambjenti eshte ne nje zone teper te preferueshme, ne qender te qy...
Ref. future 157
64 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

OKAZION - SHITET APARTAMENT 2+1 PARRUC...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 65000 € Zone 85 m²

Shitje OKAZION te nje apartamenti 2+1, i kompletuar me mobilim luksoz. Apartamenti eshte i pozicionuar ne qender te qytetit, ne zonen e Parruces, prane Rektoratit. Siperfaqja e brendshme eshte 85m2 ne...
Ref. future 156
1356 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

ME QERA - APARTAMENT 2+1, PERASH

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 120 € Zone 65 m²

Jepet me qera apartament 2+1 kati 3-te ne Perash. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 68 m2, pjeserisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone te preferueshme te qytetit....
Ref. future 155
50 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

SHITET TOKË NË STOM-GOLEM, SHKODËR...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 72000 € Zone 6000 m²

Century 21 Future ofron për shitje tokë në Stom-Golem, Shkodër Sip. 6000m2, Çmimi 12000€ dynymi...
Ref. future 154
58 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

SHITET SHTEPI 2+1 , VELIPOJE

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 80000 € Zone 600 m²

Shitet nje shtepi e mobiluar 2+1 ne plazhin e Velipojes. Objekti ka nje hapesire prej 100m2 dhe nje oborr 500m2, ne afersi te rruges kryesore. Ambjenti i brendshem eshte plotesisht i mobiluar si : sal...
Ref. future 153
154 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

ME QERA - AMBJENT KOMERCIAL - SHKODER...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 400 € Zone 102 m²

Jepet me qera nje ambjent komercial prane sheshit "2 Prilli", kat 2-te. Ambjenti ka nje hapesire prej 102 m2 me nje tualet. Me perpara eshte perdorur si lokal dhe eshte i arreduar dhe i gatshem per tu...
Ref. future 152
99 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT NË QEND...

Shkodër › Shkodër › BLV 13 Dhjetori
Per Qira: 500 € Zone 166 m²

Century 21 Future ofron për qera një super apartament 2+2+2, sip.160m2 ndërtim i ri në qendër Shkodër. Apartamenti është i mobiluar: 2 dhoma ndjenje, kuzhinë, 2 dhomë gjumi, 2tualete, 4 ballkone.Gjit...
Ref. future 151
570 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 - XHABIJE, SHKOD...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 58000 € Zone 106 m²

Shitet apartament 3+1, kati I-re ne lagjen Xhabije. Apartamenti ka nje shtese tek njera ane, e cila eshte me dokumenta te rregullta dhe ka nje hapesire totale prej 106m2. Hyrja eshte totalisht e mob...
Ref. future 149
142 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

JEPET ME QERA NJË VILË DYKATESHE

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 400 € Zone 150 m²

Century 21 Future ofron për qera një Vilë 2-kate në lagjen 3-heronjtë Shkodër. Kati I 1 sallon, 1 kuzhinë më vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualet Kati II 4 dhoma gjumi Vila ka dhe një bodrum që mund të ...
Ref. future 148
565 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

ME QERA - AMBJENT KOMERCIAL, SHKODER...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 3600 € Zone 900 m²

Jepet me qera ambjent komercial 2 katesh me nga 450m2 secila. Ambjenti eshte i veshur me vetrate xhami ne cdo ane dhe disponon te gjitha instalimet e domosdoshme si: instalime elektrike, aspirim, kond...
Ref. future 147
112 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL NË LAGJEN RUS...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Shitje: 300000 € Zone 456 m²

Century 21 Future ofron për shitje ambjent komercial ndërtim i ri në lagjen Rus, Shkodër. Mundësi e mjaftueshme për showrrom dhe magizinim në një sip.452m2 zhvillim aktivitet biznesi elektroshtëpiake ...
Ref. future 146
605 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

AMBJENT KOMERCIAL ME QERA NË QENDËR SH...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 800 € Zone 80 m²

Century 21 Future ofron një ambjent Komercial me qera ndërtim i ri në qendër Shkodër. Saktesisht dyqani ndodhet pranë Radio Shkodres, gati për aktivitete biznesi të ndryshme. Ju mirëpresim pranë zyra...
Ref. future 145
561 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

AMBJENT KOMERCIAL ME QERA NË RUS

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 280 € Zone 142 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial me qera në lagjen Rus, Shkodër. Sip. 142m2 me hapësirë të mjaftueshme për aktiviteti biznesi apo zyra. Ju mirëpresim pranë zyrave tona në adresen: Rruga: Q...
Ref. future 144
528 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

APARTAMENT ME QERA NË QENDËR SHKODËR!...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 230 € Zone 90 m²

Century 21 Future ofron për qera një apartament 2+1 ndërtim i ri në qendër Shkodër. Apartamenti është i mobiluar: 1 dhomë ndjenje, kuzhinë, 2 dhomë gjumi, 1tualet Ju mirëpresim pranë zyrave tona në a...
Ref. future 143
232 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

ME QERA - APARTAMENT 2+1 SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 160 € Zone 68 m²

Jepet me qera nje apartament 2+1 i mobiluar ne Rr.Qemal Dracini, kati V-te. Hyrja ndodhet ne nje zone kryesore te qytetit ne afersi me qendren....
Ref. future 142
97 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL - L.RUS, SHKO...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 60000 € Zone 46 m²

Shitet ambient komercial ne lagjen Rus, kati II. Ambienti ka nje hapesire prej 46.5m2, me tualet dhe ballkon dhe eshte i pershtatshem per biznes ose zyre....
Ref. future 141
118 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al