Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Sipërfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat për faqe:
menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA KAPANON 1100 M2

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 2145 € Zone 0 m²

Jepet me qira kapanon ne Bushat 1100 m2 . Eshte ambient i mire organziuar i cili mund te ndahet ne baze te kerkesave tuaja. Eshte i pershtatshem per tu perdorur per prodhim ose dhe thjesht magazinim...
Ref. vizion 598
69 Vizita
Agent
Jonida Chiado
CENTURY 21 Vizion
0674050140
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE XHA...

Shkodër › Shkodër › Xhabije
Per Qira: 270 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial tek Bulevardi Zogu I, Xhabije. Ambjenti prej 150 m2 open space + tualet ndodhet ne zonat me te zhvilluara komerciale te qytetit te Shkodres. Hapesira ka kusht...
Ref. future 111
100 Vizita
Agent
Adela Kulla
CENTURY 21 Future
+355696116183

Property

jEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KINEM...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 80 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron apartament me qira afer Kinema Millenium, perballe Albtelecom. Hapesira prej 46 m2 eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje si dhe 1 tualet. Hyrja ndodhet ne katin...
Ref. future 108
253 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

jEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KINEM...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 150 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron apartament me qira afer Kinema Millenium, perballe Albtelecom. Hapesira prej 76 m2 eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje si dhe 1 tualet. Hyrja ndodhet ne katin...
Ref. future 107
203 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

SHITET KATI I PARE DHE TRUALL NE QENDE...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Shitje: 115000 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron per shitje katin e pare te nje vile bashke me truall. Siperfaqja e truallit eshte 455m2, ku 220m2 eshte perdorur per shtepi banimi. Kati i pare ka 4 dhoma dhe 2 banjo, si dhe d...
Ref. future 106
166 Vizita
Agent
Adela Kulla
CENTURY 21 Future
+355696116183

Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL 35M2 N...

Shkodër › Shkodër › Parruce
Per Qira: 430 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial tek Bulevardi Zogu I, Parruce. Ambjenti prej 35 m2 open space + tualet ndodhet ne zonat me te zhvilluara komerciale te qytetit te Shkodres. Hapesira ka kushte...
Ref. future 105
234 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL 550 M2...

Shkodër › Shkodër › Arra e Madhe
Per Qira: 2500 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial me qira tek shkolla "Ndoc Mazi". Hapesira prej 550m2 eshte e organizuar ne 3 kate, perkatesisht hapesira nentoke 230m2, kati i pare 100m2 si dhe kati i dyte 2...
Ref. future 104
194 Vizita
Agent
Adela Kulla
CENTURY 21 Future
+355696116183

Property

JEPET DYQAN ME QIRA TEK TEATRI MIGJENI...

Shkodër › Shkodër › Dergut
Per Qira: 225 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial tek Teatri Migjeni. Ambjenti prej 110 m2 open space + tualet ndodhet afer qendres se qytetit te Shkodres. Hapesira ka kushte te favorshme per tu shfrytezuar p...
Ref. future 102
130 Vizita
Agent
Adela Kulla
CENTURY 21 Future
+355696116183

Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE PAR...

Shkodër › Shkodër › Parruce
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial tek Bulevardi Zogu I, Parruce. Ambjenti prej 67 m2 open space + tualet ndodhet ne zonat me te zhvilluara komerciale te qytetit te Shkodres. Hapesira ka kushte...
Ref. future 101
336 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

Shitet shtepi private +truall ne Shko...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 100000 € Zone 300 m²

Shitet shtepi private +truall ne Shkoder. Shtepia ka nje siperfaqe prej 120 m2 e cila disponon certifikate pronesie, ndersa 700 m2 te truallit jane te pahipotekuara. Shtepia eshte e organizuar ne 3 ...
Ref. avenue 631
395 Vizita
Agent
Orest Nazifi
CENTURY 21 Avenue
+355684076007,+355696737036
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QEN...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron ambient komercial me qira tek Sheshi 2 Prilli, ne qender te qytetit. Hapesira prej 160 m2 e ndodhur ne katin e dyte eshte e organiuar ne 4 dhoma(ambiente), 3 tualete dhe korido...
Ref. future 100
328 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK AR...

Shkodër › Shkodër › Arra e Madhe
Per Qira: 375 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron nje ambjent komercial me qira tek shkolla "Ndoc Mazi". Ambjenti eshte 80 m2 open space + tualet. Me nje fasade xhami qe mundeson reklamim te plote, eshte i pershtatshem per zyr...
Ref. future 99
139 Vizita
Agent
Adela Kulla
CENTURY 21 Future
+355696116183

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ARR...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 800 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron apartament me qira tek Arra e Madhe ngjitur me shkollen "Ndoc Mazi". E ndodhur ne nje nga zonat me te qeta te qytetit, hapesira prej 200 m2 eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi,...
Ref. future 98
143 Vizita
Agent
Adela Kulla
CENTURY 21 Future
+355696116183

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ARR...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 500 € Zone 127 m²

Century 21 Future ofron apartament me qira tek Arra e Madhe ngjitur me shkollen "Ndoc Mazi". E ndodhur ne nje nga zonat me te qeta te qytetit, hapesira prej 116 m2 eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi...
Ref. future 97
166 Vizita
Agent
Adela Kulla
CENTURY 21 Future
+355696116183

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ARR...

Shkodër › Shkodër › Arra e Madhe
Per Qira: 500 € Zone 115 m²

Century 21 Future ofron apartament me qira tek Arra e Madhe ngjitur me shkollen "Ndoc Mazi". E ndodhur ne nje nga zonat me te qeta te qytetit, hapesira prej 105 m2 eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi...
Ref. future 96
179 Vizita
Agent
Adela Kulla
CENTURY 21 Future
+355696116183

Property

SHITET SHTEPI PRIVATE DHE TRUALL TEK S...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 180000 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron nje shtepi private dhe truall vetem 1 km larg qendres se qytetit. Siperfaqja e truallit eshte 466 m2 ku 208 m2 eshte siperfaqe ndertese. Shtepia eshte nje kateshe dhe eshte e o...
Ref. future 95
249 Vizita
Agent
Adela Kulla
CENTURY 21 Future
+355696116183

Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK SH...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 750 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron ambient komercial me qira ne qender te qytetit, tek Sheshi Demokracia, afer Teatrit Migjeni! Ambienti prej 110m2 open space + 1(nje) tualet ne katin e dyte te nderteses eshte i...
Ref. future 94
385 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE SAR...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 130 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron ambient komercial ne Sarreq, perballe Kishes se Madhe. Ambienti prej 15m2, open space + tualet i ndodhur ne nje zone komerciale tashme te zhvilluar, me nje fasade xhami qe mund...
Ref. future 93
490 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE DHE TRUALL NE DO...

Shkodër › Shkodër › Dobrac
Per Shitje: 100000 € Zone 0 m²

Shitet shtepi private dhe truall ne Dobrac vetem 1.5 km larg qendres e qytetit te Shkodres. Siperfaqja e truallit eshte 420 m2, ku 93 m2 eshte siperfaqe ndertese. Shtepia eshte njekateshe, e organizua...
Ref. future 90
337 Vizita
Agent
Egla Beqiri
CENTURY 21 Future
+355672121217,+355695816324
Property

APARTAMENT ME QIRA TEK ELITA!

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 225 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron apartament me qira ne pedonale, afer Kishes Franceskane, siper Bar Restorant Elita. Hapesira prej 120m2 eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi, nje salllon+kuzhine, dy tualete (n...
Ref. future 89
307 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron ambient komercial per qira ose shitje. Hapesira open space prej 154m2 ndodhet ne Rus, ka dy dalje dhe dy tualete. Fasada e xhamit mundeson reklamim te plote te biznesit. Ju lut...
Ref. future 88
163 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA DHE BIZ...

Shkodër › Shkodër › Koplik
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron ambient me qira ne qytetin e Koplikut. Me nje siperfaqe prej 118m2, hapesira e ndodhur ne katin e pare te nje vile trekateshe eshte e organizuar ne kater dhoma te medha, nje ko...
Ref. future 87
365 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA DHE BIZ...

Shkodër › Shkodër › Koplik
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron ambient me qira ne qytetin e Koplikut. Me nje siperfaqe prej 180m2, hapesira e ndodhur ne katin e pare te nje vile trekateshe eshte e organizuar ne kater dhoma te medha, nje t...
Ref. future 86
332 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1+2 NE LAGJEN...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 85000 € Zone 0 m²

Shitet shtepi private 3+1+2 ne lagjen Ndoc Mazi, Rruga Pashko Vasa, ne nje nder zonat me te qeta te banimit, me shume facilitete perreth. Shtepia ka siperfaqe trualli prej 300 m2, ku 94 m2 eshte siper...
Ref. future 85
622 Vizita
Agent
Egla Beqiri
CENTURY 21 Future
+355672121217,+355695816324