zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET SHTEPI - SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 130000 € Zone 375 m²

Shitet shtepi 2 kateshe (ndertese e vjeter) tek Arra e Madhe. Hapesira eshte e favorshme per nje ndertim te ri dhe me hapesire te mjaftueshme per cdo lloj projekti per vile....
Ref. future 134
12 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

ME QERA - AMBIENT BIZNESI, SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 330 € Zone 60 m²

Jepet me qera nje ambient biznesi tek Rr. Studenti , kati i II. Ambienti eshte i pershtatshem per lokal por edhe per lloje te ndryshme biznesi ose zyre....
Ref. future 133
10 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SUPER OKAZION! SHITET NJË SHTËPI E VJE...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 80000 € Zone 300 m²

Century 21 Future ofron për shitje një shtëpi të vjetër sëbashku me 300m2 në lagje të vjetër Zdrale! Vetëm 80000€ Ju mirëpresim pranë zyrave tona në adresën: Rruga Qemal Draçini, Sheshi Demokracia S...
Ref. future 131
15 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL!

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Shitje: 111000 € Zone 86 m²

Century 21 Future ofron për shitje një ambjent komercial në qendër të Shkodrës! 1300€ m2, ose me qera 600€. Ju mirëpresim pranë zyrave tona në adresen: Rruga Qemal Draçini, Sheshi Demokracia Shkodër ...
Ref. future 130
12 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Shitje: 202000 € Zone 210 m²

Century 21 Future ofron për shitje ambjent komercial në qendër të Shkodrës...
Ref. future 129
872 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

ME QERA - DYQAN SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 180 € Zone 20 m²

Jepet me qera nje dyqan ne Rr. Daut Borici. Dyqani ndodhet ne nje vend ku ka qarkullim te vazhdueshem dhe ne nje pozicion krejtesisht te dukshem dhe ne distance....
Ref. future 128
65 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

Me Qera Dyqan Shkoder, Rr. Don Bosko...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 400 € Zone 100 m²

Jepet me qera dyqan ne Rr. Don Bosko, perballe fakultetit "gjuheve te huaja". Ambjenti eshte i pershtatshem per lokal duke u nisur nga pozicioni i favorshem, por mund te perdoret dhe per lloje te ndry...
Ref. future 127
56 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

OKAZION - SHITET HYRJE 1+1 APARTAMENT ...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 55000 € Zone 64 m²

Shitet hyrje apartamenti 1+1, prane Grand Hotel Europa Resort, ne plazhin e Velipojes. Hyrja eshte ne nje pozicion te kendshem, ne pjesen e brendshme te resortit. Per cdo informacion mos hezitoni te ...
Ref. future 126
698 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET NJË VILË BASHKËKOHORE NË QENDER...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 140000 € Zone 320 m²

Century 21 Future ofron për shitje një vilë bashkëkohore 3 kate, ndërtim i viteve te fundit e mobiluar komplet me sistem ngrohje qendrore me dru. Kati I, ka një sallon të madh në hyrje, ambjent kuzhin...
Ref. future 125
914 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

SHITET TOKE - GRUDE E RE

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 61000 € Zone 4400 m²

Shitet toke bujqesore ne zonen Grude e Re. Toka ka nje siperfaqe prej 4400m2 si dhe nje hapesire te mjaftueshme per investime te ndryshme, gjithashtu ndodhet e ngjitur me rrugen....
Ref. future 122
42 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

Jepet me qera Hyrje apartament

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 150 € Zone 76 m²

Century 21 Future ofron me qera një hyrje apartamenti 1+1, përmban një dhome ndenje, një ambjent kuzhine me vete, një dhomë gjumi, tualet ndodhur në katin II, pallat i vitive 90 i rikonstruktuar kompl...
Ref. future 121
45 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

Truall Shitje

Shkodër › Shkodër › Dobrac
Per Shitje: 83500 € Zone 3400 m²

Century 21 Future ofron për shitje një truall në një zonë të zhvilluar kohët e fundit, zonë periferike 2km nga qendra e qytetit të Shkodrës. vendodhja e truallit prapa tregut fruta+perimeve...
Ref. future 120
32 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

DYQAN ME QERA - PERASH

Shkodër › Shkodër › Perash
Per Qira: 1500 € Zone 150 m²

Jepet dyqan me qera ne Perash, prane sheshit Isa Boletini. Me nje hapesire prej 150m2 dhe me pjesen me te madhe me vetrate xhami, ky dyqan ofron mundesi te shkelqyera per biznes....
Ref. future 119
71 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

JEPET ME QIRA DYQAN NGJITUR ME HOTEL C...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 1200 € Zone 0 m²

Ofrojme per qellime biznesi, per zyra, per kompani, per Market, ose edhe qellime tregtare , nje ambjent ne qender te qytetit Shkoder. Ambjenti qe ofrojme ndodhet ne Bulevardin 13 Dhjetori, ngjitur me ...
Ref. bridge 111
276 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE SAR...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 145 € Zone 15 m²

Century 21 Future ofron ambient komercial ne Sarreq, perballe Kishes se Madhe. Ambienti prej 15m2, open space + tualet i ndodhur ne nje zone komerciale tashme te zhvilluar, me nje fasade xhami qe mund...
Ref. future 93
1005 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE RUS

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Shitje: 85000 € Zone 130 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne Rus tek Markata. Apartamenti ka siperfaqe neto prej 118 m2 e organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe nje ballkon. Hyrja ndodhet n...
Ref. future 84
853 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282