zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 2+1 per Shitje te 5 Maji

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 67000 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne nje zone ku eshte populluar se fundmi. Zona afron shume facilitete pasi ka Qendra Tregetare, unazen afer, qendra spitalore ,etj. Apartamenti ndod...
Ref. BOT 2016
24 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,
leonard.nuhu@botaniku.c21.al
Property

SHITET GARSONIERE TE ST.TRENIT

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 37500 € Zone 40 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati 5 katesh.Ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe ofrohet totalisht i mobiluar.Zona ofron facilitete te ndryshme si afersia me institucionet shteterore, mun...
Ref. bridge 368
53 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
ebushati@c21bridge.al
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE+ VERAN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 136000 € Zone 178 m²

Shitet apartament 3+1+2+verande ne zonen e liqenit te thate ne rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje pallati te ri me administrim te mire dhe dokumentacion te rregullt hipotek...
Ref. BOT 2015
23 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
k.isufaj@c21.botaniku.al
Property

Jepet me Qira 2+1 tek Rr. Elbasanit

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri, cilesor dhe te mireorganizuar. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenjeje bashke me pjesen e kuzhines, 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje panor...
Ref. smart 123
7 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
fatmir.burraj@c21cpmsmart.al
Property

2 Bedrooms apartment for rent in Tiran...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 700 € Zone 0 m²

This cozy apartment is located right in the center of the city , 3 minutes walking from Skanderbeg square , 2 bedrooms/2 bathrooms/living room, 115 m2 space, short walking distance to city center, bus...
Ref. bridge 367
38 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
lcerku@c21bridge.al
Property

Jepet Apartament 1+1 per Qera ne Mysly...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 380 € Zone 57 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues ne rrugen Pjeter Budi te Gjykata e Faktit.Organizohet ne dhome ndenje ,dhome gjumi ,tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar. Zona e...
Ref. INFO 1281
132 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
k.halitaj@c21.infoprona.al
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 380 € Zone 62 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen "Bardhok Biba" ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar. Ka nje siperfaqe 62.50m2 e organizuar ne nje dhome ndenje/ambjenti gatimit eshte i vecuar, nj...
Ref. BOT 2014
16 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
euglen.mustafallari@c21.botaniku.al
Property

SHITET GARSIONERE PERBALLE ME MATERNIT...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 42000 € Zone 40 m²

Apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore. Eshte i organizuar ne nje korridor te bollshem, nje dhome gjumi rreth 13 m2, nje ambient me vete kuzhine per gatim dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe pre...
Ref. PREMIUM 533
65 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
blerina.xhelili@c21premium.al
Property

SHITET DYQAN NE NJE ZONE SHUME TE FREK...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 63000 € Zone 37 m²

Ambienti ka nje siperfaqje te brendshme 33 m2, si dhe sip. totale 37m2, e shenuar edhe ne deklaraten Noteriale dypaleshe te Pronsise . Ambienti pozicionohet brenda nje zone te banuar duke e bere nje m...
Ref. partners 181
28 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
e.gjineci@c21partners.al
Property

Shitet 1+1 ne brryl

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 44000 € Zone 51 m²

Shitet 1+1 ne Brryl prane martenitetit te Ri, Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues totalisht i rinovuar ne cmim eshte i perfshire edhe mobilimi. Per me teper ju ftojme per nje viz...
Ref. BOT 2012
95 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
th.kosta@c21.botaniku.al
Property

shitet super apatament 87m2 1+1

Tirana › Tirana › Rruga 4 Deshmoret
Per Shitje: 75000 € Zone 87 m²

Shitet apartament 1+1 tek rruga 4 deshmoret, apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime cilsore me administrim shume te mire, apartamenti ka hapsira shume te bollshme dhe mund te pershtatet ne...
Ref. prime 338
44 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
d.ponari@c21prime.al
Property

Jepet me qera ambjent

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Qira: 680 € Zone 0 m²

Jepet me qera ambjent per zyra me dy vende parkimi. Ambjenti ndodhet tek rruga Vath Koreshi ne katin e pare te nje pallati. Per nje vizite ne prone na kontaktoni 0699767852....
Ref. bond 34
13 Vizita
Agent
Xhemal Sina
Century 21 Bond

xh.sina@c21bond.al
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK !

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 58000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 100m2 tek Restorant Fresku. Ndodhet buze rruges kryesore dhe prane gjithe faciliteteve te zones. Organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon i bollshem sebashku m...
Ref. prime 337
51 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
xh.mimini@c21prime.al
Property

VILE PER SHITJE NE KRRABE.

Tirana › Tirana
Per Shitje: 250000 € Zone 230 m²

Vila pozicionohet buze rruges ne Krrabe, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane saj ndodhet vendnisja per ne piken turistike “Syri i Ciklopit”, nje rrugetim prej 4km e cila vizitohet nga turist t...
Ref. adore 2
47 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore


Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE RR. E ...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 750 € Zone 112 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Rr. e Elbasanit.Apartamenti ka siperfaqet 112 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.Gjithashtu ka arredim modern dhe o...
Ref. royal 298
126 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
f.subashi@c21royal.al
Property

Shitet apartament 2+1 80m2

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Shitje: 77000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne rrugen "Petro Nini Luarasi" . Apartamenti eshte teresisht i restauruar dhe pjeserisht i mobiluar. Eshte ne katin e trete me orientim nga lindja. Ka sistem ngrohje me kaldaje d...
Ref. bond 33
118 Vizita
Agent
Xhemal Sina
Century 21 Bond

xh.sina@c21bond.al
Property

Jepet me qera ambjent biznesi

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Qira: 680 € Zone 0 m²

Jepet me qera ambjent biznesi prane rruges Vath Koreshi. Ambjenti mund te perdoret per bar kafe ,bilardo ose pike shitje me shumice ose pakice etj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni 0699767852....
Ref. bond 32
18 Vizita
Agent
Xhemal Sina
Century 21 Bond

xh.sina@c21bond.al
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 65000 € Zone 104 m²

Shitet nje apartament 2+1 me nje siperfaqe te pergjithshme 104.91 m2 ne zonen e Freskut. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i madh dhe i ndricuar ne te cilin ndodhet edhe nje oxhak funksion...
Ref. prime 335
152 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
0675304452
info@c21prime.al
Property

Shitet apartament 1+1 ne Porcelan

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Shitje: 48000 € Zone 71 m²

Shitet nje apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 61 m2 ne zonen e Porcelanit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe organizohet nga nje sallon i ndricuar se bashku me ambientin e gatimit, nj...
Ref. prime 334
63 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
0675304452
info@c21prime.al
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+VERANDE T...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 550 € Zone 78 m²

Super apartament per qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Colombo 2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 78.80m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine, dhome gjum...
Ref. BOT 2011
173 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
majlinda.budani@c21.botaniku.al
Property

Ish st fundit i Tiranes se Re Shitet a...

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Shitje: 89500 € Zone 123 m²

Tek Ish st fundit i Tiranes se Re Shitet apartament 3+1+2 tualete+3ballkone ne katin e 7 me ashensor te nje pallati me 8 kate. Orjentimi veri perendim i organizuar ne nje sallon ndenjie 3 dhoma gjumi ...
Ref. BOT 2010
73 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
th.kosta@c21.botaniku.al
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK TIRANA GOLD...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 40000 € Zone 46 m²

Shitet ambient biznesi tek Tirana Golden Park, perballe Spitalit Amerikan 3. Ambienti ndodhet ne katin e pare te kompleksit, ka nje lartesi mbi 3 m dhe ka pamje nga rruga kryesore. Objekti eshte ne pr...
Ref. expert 334
43 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
a.nasi@c21expert.al
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK TIRANA GOLD...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 65700 € Zone 77 m²

Shitet ambient biznesi tek Tirana Golden Park, perballe Spitalit Amerikan 3. Ambienti ndodhet ne katin e pare te kompleksit, ka nje lartesi mbi 3 m dhe ka pamje nga rruga kryesore. Objekti eshte ne pr...
Ref. expert 333
37 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
a.nasi@c21expert.al
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA

Tirana › Tirana › Rruga Vaso Pasha
Per Qira: 750 € Zone 140 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe ka nje siperfaqe te brendshme pre 130 m2. Eshte i organizuar nga nje sallon i ...
Ref. prime 334
41 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
e.odhisea@c21prime.al