Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Sipërfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat për faqe:
menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira ambjent komercial-magazi...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Qira: 1000 € Zone 300 m²

Jepet me qira magazine me siperfaqe te brendshme 300m2 dhe ambjent te jashtem 2400m2. Magazina ka perberje metalike, eshte e pajisur me linje 3 fazore, eshte ne gjendje shume te mire dhe mund te pers...
Ref. GOLD 823
21 Vizita
Agent
Valmir Sadiku
CENTURY 21 Golden
0692070090
[email protected]
Property

SHITET TOKE NE FUSH-PREZE PRANE KUALID...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 300000 € Zone 10000 m²

Shitet toke pas Kulaudimit te mjeteve ne Preze . Prona ka akses ne rrugen dytesore qe ben lidhjen me rrugen kryesore ne dy skaje. Ka nje shtrirje te gjere ne rruge dhe e pershtatshme per aktivitete te...
Ref. BOT 991
57 Vizita
Agent
Klement Doda
CENTURY 21 Botaniku
+355694003215
[email protected]
Property

shitet toke ne fush-preze prane kualid...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 510000 € Zone 17000 m²

Shitet toke pas Kulaudimit te mjeteve ne Preze . Prona ka akses ne rrugen dytesore qe ben lidhjen me rrugen kryesore ne dy skaje. Ka nje shtrirje te gjere ne rruge dhe e pershtatshme per aktivitete te...
Ref. BOT 990
53 Vizita
Agent
Klement Doda
CENTURY 21 Botaniku
+355694003215
[email protected]
Property

JEPET ME QIRA OBJEKT KOMERCIAL PRANE D...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Qira: 3000 € Zone 2086 m²

Jepet me qira objekt komercial ne Rrugen Vore-Rinas, km 2. Objekti ka nje siperfaqej trualli prej 2000m2 e cila eshte e rrethuar me mur betoni dhe 2086 m2 kapanon i cili organizohet ne dy kate me nga ...
Ref. INFO 639
84 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
[email protected]
Property

Jepet me qira objekt komercial prane D...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Qira: 2500 € Zone 1043 m²

Jepet me qira objekt komercial ne Rrugen Vore-Rinas, km 2. Objekti ka nje siperfaqej trualli prej 2000m2 e cila eshte e rrethuar me mur betoni dhe 1043 m2 kapanon i cili organizohet ne open space pa k...
Ref. INFO 637
93 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
[email protected]
Property

Shitet Truall ne Rinas

Tirana › Vorë
Per Shitje: 748700 € Zone 7487 m²

Shiten 7487 m2 truall prane aeroportit te Rinasit.Toka është një investim shumë i mirë në sajë të vendndodhjes qe ka.Për më tepër informacion mos hezitoni te na kontaktoni....
Ref. BOT 956
137 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066
[email protected]
Property

Shitet Truall në Fushë Prezë

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 1760000 € Zone 22000 m²

Shitet truall 22000 m2 në Fushë Prezë shumë pranë aeroportit të Rinasit. Toka është një mundesi shumë e mirë investimi për shkak të aksesit në rrugë kryesore.Për më tepër informacion mos hezitoni te...
Ref. BOT 955
100 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066
[email protected]
Property

Hotel Elegant Ne Shitje Prane Aeroport...

Tirana › Vorë
Per Shitje: 2500000 € Zone 2100 m²

Hoteli ndodhet ne nje largesi vetem 7 Km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 14 Km nga qyteti bregdetar i Durresit. Zona e Vores ku ndodhet hoteli eshte kodrinore dhe mbizoteron qetesia dhe ajri ...
Ref. MEI 331
434 Vizita
Agent
Armand Shkembi
CENTURY 21 Mei Properties
+355672049200
[email protected]
Property

JEPET ME QIRA KAPANON 2 KM NGA KUALI...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Qira: 1700 € Zone 470 m²

Rruga Nacionale Vore - Fushkruje 2 KM nga Kualidimi . Jepet me Qira Kapanon me siperfaqe 470 m2 ( 8 m lartesi ) + 600 m2 pjese e jashtme . I ndertuar ne standarte europiane. Energji trefazore, sistem ...
Ref. BOT 916
279 Vizita
Agent
Klement Doda
CENTURY 21 Botaniku
+355694003215
[email protected]
Property

Jepet me qira kapanon + truall + zyra ...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Qira: 3500 € Zone 470 m²

Rruga Nacionale Vore - Fushkruje 2 KM nga Kualidimi . Jepet me Qira Kapanon me siperfaqe 470 m2 , 8 m lartesi , ndertuar ne standarte europiane. Energji trefazore, sistem kullimi, dranazhimi. Si...
Ref. BOT 915
242 Vizita
Agent
Klement Doda
CENTURY 21 Botaniku
+355694003215
[email protected]
Property

Shitet dhe jepet me qira magazine ne A...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 150000 € Zone 450 m²

Shitet dhe jepet me qira magazine ne Aeroportin"Nene Tereza", Tirane. Magazina ka siperfaqe totale te shfrytezueshme 450 m2. Ndodhet brenda hapesires se aeroportit, ne zonen "CARGO". Eshte e pershtats...
Ref. NEW 363
179 Vizita
Agent
Patriot Beqaraj
CENTURY 21 New Day
+355672013408
[email protected]
Property

OKAZION/ SHITET TOKE NE VORE

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 2500000 € Zone 154000 m²

Shiten 15.4 ha toke prane qendres se Vores dhe shume prane rruges dytesore dhe autostrades. Toka ben pjese ne projektin e bashkise per ndertim dhe eshte e aksesueshme lehtësisht. Ne brendësi ka 1000 r...
Ref. INFI 392
214 Vizita
Agent
Elton Tafaruci
CENTURY 21 Infinity
0693100196
[email protected]
Property

SUPEROKAZION/ SHITET TOKE NE VORE

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 113000 € Zone 7000 m²

Shitet 7000 metra toke 200 metra larg bashkise Vore dhe shume prane rruges dytesore dhe autostrades. Toka ben pjese ne projektin e bashkise per ndertim dhe eshte e aksesueshme lehtësisht. Disponon cer...
Ref. INFI 391
274 Vizita
Agent
Elton Tafaruci
CENTURY 21 Infinity
0693100196
[email protected]
Property

Jepet me qira magazine autostrada tira...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Qira: 1350 € Zone 500 m²

Jepet me qira magazine autostrada tirane-durres, magazina ndodhet ne nje vend shume te pershtatshem me rrugen ne vije te pare, magazina ka nje sipe 500m2 me nje lartesi prej 4m e larte ku funksionon s...
Ref. avenue 341
333 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0662041177
[email protected]
Property

OKAZION! Shitet truall 7000m2 ne Rinas...

Tirana › Vorë
Per Shitje: 120000 € Zone 7000 m²

Shitet truall me siperfaqe 7000m2 prane Rinasit (Vila Aeroport) Trualli eshte me akses direkt ne rrugen kryesore, 200m larg saj. Ka gjeresi 20 metra dhe nje gjatesi 350 metra, pra total 7000m2. Shi...
Ref. ADV 275
273 Vizita
Agent
Edison Renja
Century 21 Advantage
+355697076126
[email protected]
Property

Shitet Toke

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 318000 € Zone m²

Shitet Toke me siperfaqe 5300m2 ne Rrugen dytesore Marikaj,Toka ka akses ne rrugen kryesore,Disponon certifikat te regullt.Per nje viite ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!...
Ref. BOT 791
192 Vizita
Agent
Klement Doda
CENTURY 21 Botaniku
+355694003215
[email protected]
Property

Toke per shitje

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 400000 € Zone 5150 m²

Shitet toke me siperfaqe 5150 m2 ne rrugen dytesore Vore - Marikaj. Toka disponon certifikate pronesie dhe ndodhet buze rruges dytesore. Nese jeni te interesuar ju lutemi te na kontaktoni !...
Ref. INFO 496
213 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050087
[email protected]
Property

Toke per Shitie dhe Qira ne autostrad...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 100000 € Zone 1000 m²

Shitet dhe jepet me Qira toke 1000 metra ne autostraden Durres-Tirane 3 kilometra nga Vora ne drejtim te Tiranes Toka ndodhet ne Ruge kryesore...
Ref. INFIPLUS 266
272 Vizita
Agent
Saimir Xhelili
CENTURY 21 Infinity Plus
00355695549112
[email protected]
Property

Toke - Are

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 158000 € Zone 2000 m²

Ofrohet TOKE - ARE per shitje me nje siperfaqe 2000 m2. Ndodhet prane Doganes se re buze rruges kryesore. Per me shume informacion ju lutem na kantaktoni....
Ref. ADV 162
197 Vizita
Agent
Malvina Kajo
Century 21 Advantage
+355697076125
[email protected]
Property

Toke Ne Shitje

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 108000 € Zone 3090 m²

Shitet 3090 m2 ne Afersi te City parkt Toka eshte me permasa 23 M Gjeresi dhe 130 m Gjatesi Toka eshte Ne nje distance prej afro 1300 m nga city Parku ka akses te drejtperdrejte me rrugen dhe eshte...
Ref. MEI 204
178 Vizita
Agent
Xhovalin Tarazhi
CENTURY 21 Mei Properties
+355672403900
[email protected]
Property

Toke per qira

Tirana › Vorë › Vorë
Per Qira: 600 € Zone m²

Jepet me qira toke me siperfaqe 1950 m2 e rrethuar nga te gjitha naet me mure betoni. Toka ndodhet ne vijen e pare ne rrugen dytesore Vore-Tirane, prane Ferro-Betonit....
Ref. Ring 184
164 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Ring
+355697056315
[email protected]
Property

Truall Autostrada Tirane-Durres Vore...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 285000 € Zone 3000 m²

Truall 3000m2 Autostrada Tirane-Durres Vore,mbrezi pare me dalje ne autostrade....
Ref. BOT 679
255 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
[email protected]
Property

SHITET VILË DHE TOKË NË VORË

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 250000 € Zone 510 m²

Shitet vilë dhe tokë në Picar, Vorë, Tiranë. Vila ndodhet rreth 600 m nga autostrada, në një zonë të qetë, mes pishash dhe gjelbërimit. Prona ka një sipërfaqe të përgjithshme 1500 m2, nga të cilat 100...
Ref. avenue 253
163 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0662055566
[email protected]
Property

Vile Druri Per Shitje Ne Marikaj

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 250000 € Zone 250 m²

Vila eshte e vendosur ne nje truall prej 2000 m2, prane rruges Vore-Marikaj. Ajo eshte dy kateshe dhe ka sallon, vend gatimi dhe tualet ne katin e pare dhe 3 dhoma me nje tualet ne katin e dyte. Druri...
Ref. MEI 164
333 Vizita
Agent
Armand Shkembi
CENTURY 21 Mei Properties
+355672049200
[email protected]