Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Sipërfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat për faqe:
menyra e pamjes:
Property

Shitet Apartament tek Iliria ne Durres...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 35000 € Zone 55 m²

Shitet apartament 2+1 tek Iliria ne Durres ne nje pallat buze rruges kryesore. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkokohore me te gjitha elektroshtepiaket . Apartamenti shitet i mobiluar. Per n...
Ref. ADV 393
19 Vizita
Agent
Emanuela Cela
Century 21 Advantage
0697076128
[email protected]
Property

APARTAMENT DUPLEX PER SHITJE NE DURRES...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 200000 € Zone 184 m²

Shitet apartament duplex ne qender te Durresit. Apartament eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me sistem ngrohje qendrore. Perbehet nga dy kate me 92m2 secili kat. Kati i pare ka ne perberje t...
Ref. ADV 392
42 Vizita
Agent
Emanuela Cela
Century 21 Advantage
0697076128
[email protected]
Property

Jepet me qira apartament 1+1 me pamje ...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Qira: 180 € Zone 60 m²

Jepet me qira apartament ne plazhin Iliria te mobiluar ne katin e trete me pamje nga deti. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi dhe nje sallon te bashkuar me kuzhinen te mobiluar me kusht...
Ref. NEW 415
40 Vizita
Agent
Klodiana Kastrati
CENTURY 21 New Day
+355694444641
[email protected]
Property

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit brezi i...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 90 € Zone m²

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit brezi i pare nga deti me nje siperfaqe prej 5350 m2 .Toka eshte e shfrytezueshme per cdo lloj biznesi si : restorant, hotel , kompleks , vile etj.Per me teper info me ko...
Ref. NEW 414
40 Vizita
Agent
Klodiana Kastrati
CENTURY 21 New Day
+355694444641
[email protected]
Property

Shitet apartament 1+1+ballkon tek luli...

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Shitje: 33000 € Zone 65 m²

Shitet apartament 1+1 +ballkoon ne hyrje te Durresit tek ujsjellesi .Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi dhe nje sallon ,nje ballkon te madh qe ka pamje nga porti i durresit si dhe nje ...
Ref. NEW 413
47 Vizita
Agent
Klodiana Kastrati
CENTURY 21 New Day
+355694444641
[email protected]
Property

Shitet apartament 2+1 super okazion te...

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Shitje: 39729 € Zone m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 tualet , 2 ballkone ,1 kuzhine e perbashket me ambjentin e ndenjes . Apartamenti ndodhet ne katin e 9 me ashensor , eshte i pa banuar me pare pasi ...
Ref. NEW 412
51 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
[email protected]
Property

Shitet Tokë në Kallm

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 1360000 € Zone 16000 m²

Shitet toke ne Kallm,buze detit dhe ne zonene me te mire te tij.Perparesi e tokes eshte dhe nje ndertim me konstruksion druri qe sherben si bar restorant , cili shitet brenda cmimit te tokes dhe pjese...
Ref. BOT 1009
41 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066
[email protected]
Property

Shitet apartament 1+1 okazion

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 23000 € Zone 56 m²

Apartamenti eshte i organizuar si 1+1 , ne 1 dhome gjumi ,1 dhome ndenje ,1 tualet , ndodhet ne katin e pare . Apartamenti ka nje siperfaqje te brendshme prej 56.98 meter katrore , apartamenti ndodhet...
Ref. NEW 411
66 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
[email protected]
Property

Super app per qira ne Durres

Durrës › Durrës
Per Qira: 330 € Zone 145 m²

Super app per qira ne Durres . Apartamenti ndodhet 50 m larg qendres dhe ofron nje pamje fantastike te detit . Ndodhet ne katin e 8 me orjentim shume te mire . Perbehet nga 1 soxhorno , 3 dhoma gju...
Ref. EL 619
62 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830

Property

Jepet me qera apartament 1+1 ne Curril...

Durrës › Durrës › Currila
Per Qira: 250 € Zone m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi e mobiluar me nje dritare qe te ofron pamje nga deti , 1 ambjent ndenje i mobiluar me nje kuzhine te perbashket e kompletuar , 1 ballkon me pamje te plo...
Ref. NEW 410
36 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
[email protected]
Property

Vile per shitje ne golem

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 195000 € Zone 190 m²

Shitet vile ne golem prane restorant Henes ne nje kompleks te mireorganizuar dhe administruar. Vila posedon privatesi qetesi dhe nje komoditet shum te rehatshem. Per me shume info ose nje vizite prane...
Ref. BOT 1002
60 Vizita
Agent
Klement Doda
CENTURY 21 Botaniku
+355694003215
[email protected]
Property

Jepet me qira apartament tek shetitorj...

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Qira: 400 € Zone 67 m²

Jepet apartament me qira te organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 sallon te perbashket me kuzhinen si dhe nje ballkon me pamje nga shetitorja Taulantia. Apartamenti eshte i pershtatshem per banim si dhe mund ...
Ref. NEW 409
41 Vizita
Agent
Klodiana Kastrati
CENTURY 21 New Day
+355694444641
[email protected]
Property

Jepet me qira apartament ne qender te ...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Qira: 200 € Zone 53 m²

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e portit ne durres.A partamenti ka nje siperfaqe totale prej 53.80 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi te mobiluar dhe nje sallon bashkengjitur kuzhinen t...
Ref. NEW 408
80 Vizita
Agent
Klodiana Kastrati
CENTURY 21 New Day
+355694444641
[email protected]
Property

Shitet apartament OKAZION.

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 39000 € Zone 55 m²

Shitet apartament ne lagjen 12 ne Durres tek markata. Apartamenti ka nje siperfaqe te brndshme prej 55.08 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe nje sallon me aneks me kuzhine te mobiluar si d...
Ref. NEW 407
89 Vizita
Agent
Klodiana Kastrati
CENTURY 21 New Day
+355694444641
[email protected]
Property

Jepet me qira dyqani me siperfaqe 37 m...

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Qira: 510 € Zone 37 m²

Jepet me qira ambjenti me siperfaqe 37 m2 . Ambjenti mund te perdoret per aktivitet te ndryshme si: dyqan ,butike, zyre etj. Per me teper informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku ambjentin....
Ref. NEW 406
47 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+355369807680,+355699807680
[email protected]
Property

OKAZION ! Shitet hotel ne zonen e pla...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 300000 € Zone 91 m²

Shitet hotel ne zonen e plazhit Durres. Hoteli eshte i perbere ne 3 kate qe eshte i organizuar ne katin e pare Bar Caffe ndersa ne 2 kate hotel ku secili kat ka nga 3 dhoma. Siperfaqja totale e truall...
Ref. NEW 405
70 Vizita
Agent
Klodiana Kastrati
CENTURY 21 New Day
+355694444641
[email protected]
Property

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 60...

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 40000 € Zone m²

Shitet apartamenti 2+1me siperfaqe 60 m2 lagjia 5 rruga bashkimi. Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma , sogiorno, kuzhine, nje ballkon, nje tualet. Apartamenti ndodhet ne kate te pare te nj...
Ref. NEW 404
142 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+355369807680,+355699807680
[email protected]
Property

OKAZION!Shitet apartamenti 2+1 te luli...

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Shitje: 35000 € Zone 58 m²

OKAZION!Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 60 m2te lulishtja hyrja e durresit. Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi , nje sogiorno se bashku me kuzhinen , nje tualet dhe nje ballkon. ...
Ref. NEW 403
102 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+355369807680,+355699807680
[email protected]
Property

Shitet Hotel 3 katesh , ne zonen e Go...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 600000 € Zone 2000 m²

Shitet Hotel 3 katesh , ne zonen e Golemit ne Durres. Objekti ndodhet ne nje truall me siperfaqe 2000m2 i rrethuar me mur rreth e qark prones. Kati i pare ka siperfaqe prej 150m2 e cila eshte e pe...
Ref. INFIPLUS 469
611 Vizita
Agent
Saimir Xhelili
CENTURY 21 Infinity Plus
00355695549112
[email protected]
Property

Shitet restorant te Vollga ne Durres...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 399000 € Zone 200 m²

Shitet restorant te Vollga ne Durres. Sip e restorantit eshte 200 m/2 Ndodhet ne rrugen kryesore ne krahe te kalase ne Durres. Jo vetem per shitje por edhe per nderrim. Na kontaktoni 067 20 30 8...
Ref. EL 616
74 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830

Property

Apartament 2+1 tek mali i Robit

Durrës › Durrës › Mali i Robit
Per Shitje: 38000 € Zone 82 m²

Apartament ne plazh, tek mali i Robit, pishat e buta 2+1 plot drite , tualet me dritare, 200 m prane detit, orientuar nga perendimi, hyrje e vecante per ne apartament nga kopeshti me gjelberim rreth 6...
Ref. EL 615
97 Vizita
Agent
Ilirjana Findo
CENTURY 21 Elite
067 20 30 827
[email protected]
Property

Shitet 2+1 tek lulishtja ne hyrje te D...

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Shitje: 55000 € Zone m²

Apartamenti eshte i strukturuar ne 2 dhoma gjumi , dhoma matrimoniale ka dalje ne nje nga ballkonet , ambjenti i ndenjes eshte i lidhur me ballkonin tjeter dhe ka nje kuzhine te perbashket ,1 tualet ,...
Ref. NEW 402
117 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
[email protected]
Property

Container i Autosraden Qira në Tiranë ...

Durrës › Durrës › Autostrada Durres
Per Qira: 5400 € Zone 2700 m²

Kapanoni ndodhet në një nga zonat industriale më tëfavorshme në autostradën Tiranë-Durrës. E vendosur në anë të rrugës dytësore dhe në mes të dy kryqëzimeve ku bëhet i mundur aksesi në autostrade ng...
Ref. BOT 989
65 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066
[email protected]
Property

Vilë Për Shitje te Gjiri i Lalëzit...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: Zone 400 m²

Vilë lluksoze me parametra bashkëkohore në një nga rezidencat më prestigjoze në Gjirin e Lalëzit.E rrethuar nga 1500 m2 tokë vila është një investim shumë i mirë ku përveç ajrit të pastër falë pishave...
Ref. BOT 987
164 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066
[email protected]