zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE PJESERI...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 80000 € Zone 105 m²

Shitet apartament me siperfaqje 105 m2 ne zonen e Currilave,Durres.Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 3 ballkone!Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati shum c...
Ref. gate 318
1 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 69000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqje 75 ne zonen e Currilave,Durres.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje dhe 1 tuatel.Per nje ...
Ref. gate 317
1 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 180000 € Zone 145 m²

Shitet apartament 3+1 me siperfaqje 145 m2 ne zonen e Currilave Durres!Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati mjaft cilesor dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 5 ba...
Ref. gate 316
5 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

APARTAMENT 2 + 1 , ME QIRA ME PAMJE NG...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne Vollga , ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet nga dhome ndjenje dhe ambjent gatimi , dy dhoma gjumi , korridor,dy tualate dhe ballkon . Apartamenti eshte ...
Ref. gate 315
10 Vizita
Agent
Anxhela Hoxha
CENTURY 21 Gate
0692452022

Property

SHITET GODINE MULTIFUNKSIONALE NE DURR...

Durrës › Durrës › Ura e Dajlanit
Per Shitje: 2500000 € Zone 2000 m²

Objekti ndodhet ne rrugen Adria, prane Ures Dajlanit. Disponon nje siperfaqe trualli prej 843m2, nga e cila 346m2 eshte siperfaqe e njolles se objektit. Organizohet ne 5 kate ndertim secili nga 346m2....
Ref. NEW 1096
137 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
albankoci@icloud.com
Property

SHITET TOKE NE KEPIN E RODONIT, DURRES...

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 1300 m2 ne bregdetin e Kepit te Rodonit. Eshte ne nje pozicion shume te favorshem per ndertim vilash apo resorti pasi ndodhet 100 m prane detit dhe e vendosur ne nje vend kodr...
Ref. gate 314
80 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER GALAKTIKUT,...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 44900 € Zone 72 m²

Shitet apartament me siperfaqe 72 m2 prane Galaktikut . Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, dhome ndenje, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Per nje shoqerim ...
Ref. gate 313
94 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT PERBALLE PORTIT, DUR...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 110000 € Zone 111 m²

Shitet apartament me siperfaqe 111 m2 me pamje nga deti. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati mjaft cile...
Ref. gate 312
68 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT NE ZONEN E PLAZHIT, ...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 45000 € Zone 98 m²

Shitet apartament me siperfaqe 98 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 3 ballkone me pamje nga deti! Ndodhet ne zonen e plazhit te Durresit ne vije te dyte me bregdetin.Per n...
Ref. gate 311
61 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SUPER OKAZION!! APARTAMENT 2+1 NE DUR...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 43000 € Zone 0 m²

Shitet aprtament 2+1 me siperfaqe 100m2 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet ...
Ref. bond 31
61 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond

krekaedisjola@yahoo.com
Property

OKAZION! APARTAMENT 1+1 NE DURRES!

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, nj...
Ref. bond 30
16 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond

krekaedisjola@yahoo.com
Property

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE S...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, nj...
Ref. bond 29
12 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond

krekaedisjola@yahoo.com
Property

OKAZION!! SHITET APRTAMENT 1+1 NE DURR...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, ...
Ref. bond 28
11 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond

krekaedisjola@yahoo.com
Property

OKAZION!! SHITET APARTAMENT NE ZONEN E...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e peste të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, n...
Ref. bond 27
41 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond

krekaedisjola@yahoo.com
Property

OKAZION!! SHITET APRTAMENT 1+1 NE ZONE...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, nj...
Ref. bond 26
11 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond

krekaedisjola@yahoo.com
Property

OKAZION!! Shitet apartament 1+1 në zon...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, nj...
Ref. bond 25
31 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond

krekaedisjola@yahoo.com
Property

JEPET ME QERA MAGAZINE NE SHKOZET, DUR...

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Qira: 3300 € Zone 0 m²

Jepet me qera magazine me siperfaqe 2200 m2 ne nje zone industriale te Durresit. Ka nje lartesi prej 4 m dhe largesi nga kollona ne kollone prej 9.5 m. Magazines i bashkangjiten 2 zyra dhe 3 tualete p...
Ref. gate 310
25 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

Shitet toke ne Sektor Rinia

Durrës › Durrës › Sektori Rinia
Per Shitje: 302680 € Zone 10810 m²

Shitet toke ne Sektor rinia me nje siperfaqe 10810 m2. Toka ndodhet ne vije te pare me rrugen kryesore Vath Turja me nje cmim 28 euro m2 i diskutueshme. Toka eshte e pershtatshme per aktivitete te ...
Ref. NEW 1095
31 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
toskamari@yahoo.com
Property

Shitet ose jepet me qira vila prane Ga...

Durrës › Durrës › Ura e dajlanit
Per Shitje: 170000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira vila prane qendres Tregtare Galaktike. Vila eshte e strukturuar ne dy kate ku secili kate ka nje sogiorno se bashku me kuzhine dhe tre dhome gjumi dhe tre tualet ku secila ...
Ref. NEW 1094
39 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
toskamari@yahoo.com
Property

Shitet 2+1 i mobiluar

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 48000 € Zone 74 m²

Shitet apartament 2+1 i mobiluar me nje siperfaqje prej 74m2 te shenuar dhe ne certifikaten e pronsise. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne zonen e plazhit prane "Rrotes se kuqe" . ...
Ref. NEW 1093
89 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shietet apartamenti 1+1 ne golem i mob...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 34000 € Zone 72 m²

Shitet apartamenti 1+1 me nje siperfaqe 72 m2 ne zonen e golemi i mobiluar me kushte bashkekohore. Apartamenti eshte i strukturuar ne nje dhoma gjumi , nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje tuale...
Ref. NEW 1092
38 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
toskamari@yahoo.com
Property

SHITET VILE NE KOMPLEKSIN VALA MAR !...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 260000 € Zone 173 m²

Shitet super vile ne kompleksin Vala Mar ne gjirin e lalezit. Vila ndodhet ne vijen e pare te kompleksit c‘ka i mundeson nje pamje fantastike. Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ...
Ref. gate 309
66 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

TOKE PER SHITJE NE AUTOSTRADE !

Durrës › Durrës › Autostrada Tirane
Per Shitje: 208000 € Zone 0 m²

Siperfaqja e tokes eshte 3200 m² , ndodhet ne autostrade .Jepet dhe me qera me cmim 2500 Euro . Disponon certifikate te rregullt pronesie . Per nje vizite ne prone kontaktoni agjenten Anxhela Hoxha n...
Ref. gate 308
50 Vizita
Agent
Anxhela Hoxha
CENTURY 21 Gate
0692452022

Property

TOKE PER SHITJE NE SHKALLNUR , ME PAMJ...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 56100 € Zone 0 m²

Toka eshte 1020 m² ,eshte 13 metra e gjere dhe 9 metra e gjate ,ndodhet ne Shkallnur . Toka eshte me pamje nga deti .Disponon certifikate pronesie . Per nje vizite ne prone kontaktoni agjenten ANXHELA...
Ref. gate 307
20 Vizita
Agent
Anxhela Hoxha
CENTURY 21 Gate
0692452022