SUPER VILE PER SHITJE, NE PRUSH! - Century 21 Albania
Description

Ne Prush shitet vile e ndertuar ne 500m truall,me nje siperfaqe ndertimi 252m2. Vila ka tre kate dhe organizohet nga 6 dhoma gjumi,4 tualete,depo. Sistem ngrohje ftohje me inverter ne cdo dhome, panele diellore,punime shume cilesore. Ne katin e pare eshte salloni,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Kati i dyte tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati trete sallon me kuzhine ,nje dhome gjumi,nje tualet. Specifikojme qe taraca eshte e shfrytezueshme. Zona ofron gjelberim dhe infrrastuktura eshte shume e rregullt. Disponon certifikate te rregullt hipotekore. Per me shume na kontaktoni.


Information
Gross Area:

252 m2

Interior Area:

252 m2

Land Area:

500 m2

Bedrooms:

6

Baths:

4

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

270

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Prush, Prush

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020