GARSONIERE E KOMPLETUAR ME QIRA,PLAZH DURRES! - Century 21 Albania
Description

Ne plazhin e Durresit,japim me qira garsoniere. Ambjenti eshte i mireorganizuar dhe ka investim te mire. Ndodhet ne vije te pare bregdetare. Kati i trete banim,me ashensor. Preferohen qiramarres me afat nje vit e lart. Per detaje kontaktoni konsulenten e prones.


Information
Gross Area:

38 m2

Interior Area:

33 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

306

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Plazh

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020