Apartament 2+1 per qira ne Myslym Shyri! - Century 21 Albania
Description

Apartament 2+1 per qira te Drejtoria Policise !
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri buze rruge.
Eshte i arreduar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, i organizuar ne sallon ndenje dhe ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkoni i bollshem qe mundeson pamje te lire me orientim lindje.
Lokacioni ne qender mundeson akses te shpejte ne cdo destinacion brenda qytetit.
Aktualisht ne prone po kryhet zevendesimi i kolltuqeve me nje kend me te rehatshem.

Per vizite nga afer me kontaktoni !!!


Information
Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

187

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Myslym Shyri

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020