SHESIM KOMERCIAL ,21 DHJETORI! - Century 21 Albania
Description

Ne zonen e 21 Dhjetorit shesim komercial . Komerciali ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re. Pozicjonohet ne kend te nderteses dhe ka dy vetrata xhami. Hapesire te jashtme ,e cila me leje mund te shfrytezohet nga biznese. Shume e pershtatshme per bar-kafe,restorante,kopesht etj..Disponon certifikate te rregullt hipotekore. Per me shume na kontaktoni,ne numrat tane.


Information
Gross Area:

107 m2

Interior Area:

107 m2

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

127

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020