JAPIM KAPANON ME QIRA PRANE "CITY PARK" - Century 21 Albania
Description

Kapanoni ndodhet prane qendres tregtare "City Park" ne autostraden Durres-Tirane. Ambienti i brendshem, me lartesi 9 m, organizohet ne 500 m2 open space dhe 100 m2 zyra te ndara ne 3 ambiente te vecanta dhe nje tualet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Information
Gross Area:

600 m2

Interior Area:

600 m2

Baths:

1

Type:

Warehouse

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

166

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Autostrada TR-DR, Autostrada Tiranë - Durrës

City: Vorë


Contact Agent

Copyright © 2020