Biznes-Restorant per Shitje tek Rruga e Kavajes - Century 21 Albania
Description

Shesim biznes prane Rruga e Kavajes.
Biznesi aktualisht eshte ne gjendje pune dhe sherben si restorant me nje investim te bere se fundmi prej gati 45'000Euro.
Ka nje xhiro mjaft te mire ditore me klientele te ngritur.
Shitet per arsye emigrimi.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.


Information
Gross Area:

100 m2

Interior Area:

100 m2

Baths:

2

Type:

Bar / Restaurant

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

208

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajës

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020