Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Shitet apartament 3+1+2 te Pazari i Ri, në katin e tretë të një pallati të ri dhe shumë i mirë administruar. Apartamenti organizohet në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje, ambient gatimi dhe dy tualete. Apartamenti ka orientim shumë të mirë cka i jep dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Pallati ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe të shtrenjta të kryeqytetit. Për më shumë infroamcion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Information
Gross Area:

136 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

249

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Rruga Tefta Tashko

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020