Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Shitet Vië dy katëshe te Vilat Amerikane me një sipërfaqe ndërtimi + trualli prej 541.58 m2.
Kati i parë është i organizuar në dy hyrje 1+1 dhe dy tualete + verandë të jashtme.
Kati i dytë është i përbërë nga një gasoniere dhe një 1+1 si dhe dy tualete + verandë të jashtme, nga ku ofron një pamje të gjithë Tiranës . Ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe shumë të preferuar .
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni .


Information
Land Area:

542 m2

Bedrooms:

4

Baths:

4

Living room:

2

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

551

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Vilat Amerikane

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020