Japim me qira ambjent komercial te 21 Dhjetori ! - Century 21 Albania
Description

Japim me qira ambjent komercial te 21 Dhjetori !
Ambjenti ndodhet ne katin 0 me pak shkalle ngritur nga toka ne hyrje te rruges Frosina Plaku.
Eshte me siperfaqe neto 150m2 open space ( aktualisht me ndarje karton xhes ) dhe ofron mundesi reklamimi.
Pershtatet lehtesisht per aktivitete te ndryshme zyrash apo tregtare,

Per vizite nga afer me kontaktoni !!!


Information
Gross Area:

150 m2

Interior Area:

150 m2

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

114

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: 21 Dhjetori

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020