Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 2+1tek Ish Fusha e Aviacionit.
Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen , 2 dhome gjumi ,nje tualet si dhe nje ballkon .
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te mire administruar dhe ka nje siperfaqe 76 m2 .
I arreduar ne menyre bashkekohore dhe me orientim jug-lindje, apartamenti te ofron mundesite per nje jetese te rehatshme.
Cmimi 450 (neto).
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitoni nga afer!


Information
Gross Area:

80 m2

Interior Area:

76 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

279

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Ish Fusha e Aviacionit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020