Zyra per qira tek Square 21! - Century 21 Albania
Description

Jeper me qira apartament 1+1 per zyra te Kompleksi Prestigjoz Square 21,
Zyra ndodhet ne katin e trete teknik te nje godine prestigjoze e dedikuar per Ambjente Zyrash, ideale per Zyra Marketingu, Zyra Kontabiliteti, Studio Arkitekture, Laborator Dentar, etj. Preferohen klient afatgjate qe kerkojn zgjerim biznesi dhe ambjent presigjoz, ku kompleksi ofron facilitete te shumta si Parkim nentokesor, Kamera Sigurie, Lokale, Supermarkete, etj.
Ne cmim perfshihet tatim burimi dhe administrimi.


Information
Gross Area:

70 m2

Interior Area:

60 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

6

Type:

Office

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

119

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: 21 Dhjetori

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020