Zyra per qira te Komuna e Parisit ! - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament i pershtatur per zyra ne nje komplekset me cilesor te Komuna e Parisit, Kika 2. Ndodhet ne katin e trete dhe ka siperfaqje 90m2. I organizuar ne 3 ambiente pune tualet dhe ballkon. Apartamenti ka punime teper cilesore te bera ekstra nga pronari, si shtrim me parket, tavane te varur dhe i pajisur me kondicioner. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone!


Information
Gross Area:

90 m2

Interior Area:

82 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Office

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

353

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Kika 2, Komuna e Parisit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020