APARTAMENT ME QIRA 3+1+2,PRANE TEGUT! - Century 21 Albania
Description

Prane qendres tregetare Teg,ne nje rezidence shume te mire,japim me qira apartament 3+1+2. Apartamenti ka arredim dhe organizim shume te mire. Orientimi Jug-Lindje e favorizon gjate gjithe dites me drite e diell. Ne cmim perfshihet edhe post parkimi. Per detaje lutem kontaktoni,ne numrat tane.


Information
Gross Area:

150 m2

Interior Area:

137 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

349

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2020