Apartament 2+1 per qira ne Astir ! - Century 21 Albania
Description

Japim me qira apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge ne unaze ne katin e katert banim.
Organizohet ne nje sollon nsdenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhome gjumi,dy tualete, nje ballkon dhe korridori i cili ben shperndarjen midis ambienteve.
Vendndodhja e apartamentit ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per vizite ne prone me kontaktoni !!!


Information
Gross Area:

121 m2

Interior Area:

110 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

282

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Astiri

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020