Shitet kati i dyte i nje vile tek Fresku ! - Century 21 Albania
Description

Shitet kati i dyte i nje vile tek Fresku !
Ndodhet tek instituti i Fizikes Berthamore dhe ka siperfaqe 110m2 . Organizohet ne 2 dhoma gjumi , nje sallon te bollshem , nje kuzhine gatimi , nje ballkon si dhe nje tualet . Shitet e mobiluar . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Per nje vizite ne prone na kontaktoni !!


Information
Gross Area:

110 m2

Interior Area:

110 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

In evaluation

Website Views:

169

Documentation:

Has Mortgage


Features
Location

Address: Prane insitutit te fizikes berthamore, Fresku

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020