JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK 21 DHJETORI!!! - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira garsoniere tek 21 dhjetori. Apartamenti organizohet nga nje sallon ndenje bashke me kuzhinen dhe dhomen e gjumit te ndara nga njera tjetra dhe tualetin. Apartamenti eshte i mobiluar, ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Per me shume detaje ju lutem telefononi agjentin e prones!


Information
Gross Area:

38 m2

Interior Area:

38 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

587

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020