SHITET TRUALL NE KARPEN - Century 21 Albania
Description

Trualli ka siperfaqe prej 1281m2. Ndodhet vije e pare per ndertim ne bregdet. Zona perqark eshte e zhvilluar me ndertime Hotele dhe Restorante. Mundesi e mire investimi me nje cmim vetem prej 125€/m2. Dokumentacion i rregullt hipotekor dhe e gatshme per shitje. Per me shume info ju lutem kontaktoni!


Information
Gross Area:

1281 m2

Interior Area:

1281 m2

Type:

Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

235

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Karpen Plazh, Kavajë

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020