OKAZION !!! Shesim apartament 2+1+2 tek Future Home Residence në Astir. - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 2+1+2 tek Future Home Residence në Astir.
Apartamenti ndodhet në katin e 7-të,të një pallati te sapo perfunduar. Sipërfaqja e apartamentit është 130 m2, e cila organizohet nga sallon ndenje, ambienti i gatimit i vecuar , dy dhoma gjumi, dy tualete , nje depo /lavanderi dhe dy ballkone dhe korridori i cili shperndan ambientet e tjera.
Orientimi eshte Lindje - Jug-Perendim .
Dhoma matrimoniale eshte me tualet te brendshem dhe ballkon.
Organizmi i apartamentit eshte perfekt, me dhoma katrore me hapesiara maksimalisht te shfrytezuara
Rezidenca ku ndodhet apartamenti është një nga rezidencat më cilësore .
Zona është mjaft e preferuar, dhe me shumë facilitete si supermarkete, institucione arsimore, banka etj.

Për më tepër informacione jeni të lutur të më kontaktoni.


Information
Gross Area:

130 m2

Interior Area:

115 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

259

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Astiri

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020