Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga e Kavajes !! - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga Mujo Ulqinaku !
Apartamenti ka siperfaqe totale prej 152 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 3 ballkone. Ndodhet ne katin te 7 te nje pallati te sapo perfunduar .
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e kerkuar dhe ka akses ne rruget kryesore te Tiranes.
Per me teper informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

152 m2

Interior Area:

126 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

84

Documentation:

In mortgage process


Features
Location

Address: Rruga Mujo Ulqinaku, Rruga e Kavajës

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020