Japim me qira apartament Luksoz + Post Parkimi perballe Delijorgjit ! - Century 21 Albania
Description

Japim me qira apartament Luksoz + Post Parkimi perballe Delijorgjit !
Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi,dy tualete nje ballkon dhe korridori i cili ben shperndarjen midis ambienteve.
Arredimi dhe investimi eshte i gjithi luksoz ,projektuar me arkitekt, i pa banuar me pare.
Ne cmim perfshihet gjithashtu edhe ne post parkimi ne te njetin pallat,
Kusht eshte 3 muaj garanci.
Per vizite ne prone na kontaktoni !!!


Information
Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

342

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Globe Center, Rruga e Kavajës

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020