Shitet Apartament 3+1 ne qender te Durresit! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti eshte i organizuar sogiorno se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka tualet te brendshem dhe dalje ne ballkon, ambjentet e nates jane te ndara nga ambjentet e dites duke krijuar keshtu privatesine per familjaret, element qe nuk e gjejme ne cdo apartament.
Apartamenti ndodhet ne kate te trete me orjentim veri-perendim, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrim per mirembajtjen e tij.
Apartamenti ndodhet ne nje pike strategjike te qytetit, ne qender duke krijuar facilitete me cdo sherbim te perditshmerise.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Information
Gross Area:

141 m2

Interior Area:

128 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

120

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Qendra e Durrësit

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020