Login
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Jepet me qira ambient komercial i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi me fasade xhami ne dy ane. Siperfaqja e brendshme eshte 160m2, ka nje banjo dhe ndodhet ne pozicion shume te favorshem me akses ne rruge kryesore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

160 m2

Interior Area:

160 m2

Baths:

1

Floor:

1

Type:

Multipurpose space

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

91


Location

Address:

State: Albania

City: Durrës

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020