SHESIM TOKE PER NDERTIM VILE NE LINZE!!! - Century 21 Albania
Description

Toke per shitje me siperfaqje 3500 m2 toke ne rrugen Dalip Topi , Linze.
Zona ne te cilen ndodhet , eshte ne zhvillim te vazhdueshem per rezidenca te ndryshme ose vila personale.
Toka eshte me dokumentacion te rregullt pronesie dhe brenda vijes se kuqe e lejuar per ndertim.
Prona konsiderohet edhe me nderrim apartamentesh.
Ju lutem me kontaktoni per Informacione te metejshme dhe te detajuara.


Information
Gross Area:

3500 m2

Interior Area:

3500 m2

Type:

Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

70

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Linzë

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020