SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES "1 MAJI" ! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzisues te viteve 84. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni, ambient gatimi me vete, dhoma e gjumit dhe tualeti. Ambienti i gatimit eshte me vete dhe me dritare. Tualeti gjithashtu eshte me dritare. Apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe orientim Jug - Veri. Ndodhet buze rruge kryesore prane faciliteteve te shumta si furre buke, farmaci, dyqane, shkolla, stacione autobusi, taxi etj. Apartamenti eshte i pershtatshem si per banim ashtu edhe per qellime investimi, AirBnb. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

54 m2

Interior Area:

54 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

417

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Ali Demi

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020