Shitet 2+1 prane Ujesjellesit. - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti disponon 114.7m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

120 m2

Interior Area:

114 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

152

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Prane ujesjellesit, Ujësjellës Kanalizime

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020