SHITET 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti disponon 84 m2 total te cilat organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me orientim lindje. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. I pershtatshem per shtepi pushimi por gjithashtu dhe per banim. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Information
Gross Area:

84 m2

Interior Area:

76 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

153

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Shkëmbi I Kavajës

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020