Description

Apartamenti ndodhet i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Pista Iliria vetem 30 m larg detit. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 salle ndenie+kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, izolim sistem kapot, parket etj. Per me shume informacion ose vizite ne apartament na kontaktoni : +355698617408


Information
Gross Area:

62 m2

Interior Area:

56 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

125

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Durrës

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019