JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE RROTA E KUQE NE PLAZH, DURRES! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor prane Rrotes se Kuqe ne plazh. Organizohet ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje + kuzhine , 1 tualet dhe 1 ballkon. Apatamenti ka sistem ngrohje - ftohje me kaldaje dhe kondicioner . Eshte i mobiluar dhe jepet per qira afatgjate.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!!


Information
Gross Area:

72 m2

Interior Area:

72 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

745

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rrota e kuqe, Plazh, Plazh Rrota e Kuqe

City: Durrës


Contact Agent