Description

Shitet godine e konceptuar per Apart Hotel ne Sarande, prane Santa Quarantes. Objekti ndodhet rreth 350 m larg nga deti. Kjo godine eshte konceptuar me 30 dhoma dhe 2 suita te organizuara ne 6 kate. Secila nga dhomat eshte e orientuar me pamje nga deti e ndersa suitat jane te projektuara me veranda panoramike ne katin e fundit te objektit. Ne katin -1 eshte projektuar recepsioni dhe restoranti i Apart - Hoteli e cila komunikon me dhomat nepermjet ashensorit te brendshem.


Information
Gross Area:

1960 m2

Interior Area:

1960 m2

Bedrooms:

32

Type:

Apart-Hotel

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

255

Documentation:

Has Mortgage


Features
Location

Address:

State: Albania

City: Sarandë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019