SHITET TOKE PRANE AUTOSTRADES SHKODER-LEZHE. - Century 21 Albania
Description

Toka ka nje siperfaqe prej 4000 m2 dhe ndodhet prane autostrades Shkoder - Lezhe si ne harten treguese.
Eshte e perdorshme per agroturizem , kapanone , qellime magazinimi apo dhe aktivitete te tjera.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per informacion me te detajuar apo vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

4000 m2

Interior Area:

4000 m2

Land Area:

4000 m2

Type:

Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

125

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Tale

City: Lezhë


Contact Agent

Copyright © 2020