SHESIM APARTAMETN 2+1 TEK MYSLYM SHYRI! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore, ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi mund te perdoret edhe per ambjent biznesi.
Oerganizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, 1 tualet, dhe nje ballkon.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.!


Information
Gross Area:

86 m2

Interior Area:

86 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Myslym Shyri

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020