APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE RRUGEN E ELBASANIT ! - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 2+1+ verande prane Fakultetit Ekonomik
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te sapoperfunduar.
Orientohet nga JUG LINDJA dhe shoqerohet nga drita e diellit sepse ka pamje te lire.
Organizohet nga nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande e cila mund te mbyllet.
Punimet shtese te apartamentit ku perfshihen parketi, dyert, hidrosanitare dhe mbyllja e verandes (nese deshirohet) merren persiper nga Pronari.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni !


Information
Gross Area:

112 m2

Interior Area:

96 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

181

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Elbasanit, Prane Fakultetit Ekonomik, Rruga e Elbasanit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020