RR. E BARRIKADAVE, SHITET APARTAMENT 2+1 - Century 21 Albania
Description

Shitet Apartament 2+1 te Rr. e Barrikadave.
Apartament me sipërfaqe 105m2, ndodhet në katin e 10-të (jo të fundit) në një pallat të ri.
Organizohet salloni, dy dhoma gjumi,një tualet dhe ballkoni i bollshëm që rrethon apartamentin me pamje fantastike të Tiranës. Orietimi i apartamentit është Jug- Lindje, i cili mundëson ndricim natyral gjatë gjithë ditës.
Disponon Dokumentacion të Rregullt Hipotekor.
Zona ku ndodhet apartamenti, është mjaft e preferuar, dhe me shumë facilitete si supermarkete, institucione arsimore, bankare etj.
Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!


Information
Gross Area:

105 m2

Interior Area:

97 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

10

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

597

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Barrikadave, Rruga Barrikadave

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020