Sarande, Shitet Apartament 1+1 - Century 21 Albania
Description

Sarande, Shitet Apartament 1+1.
Apartament me nje siperfaqe 44m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.
Ambienti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Disponon Dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni


Information
Gross Area:

44 m2

Interior Area:

44 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

68

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rr. Butrinti, Sarande

City: Sarandë


Contact Agent

Copyright © 2020