Shesim apartament 3+1, Bulevardi i Ri - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 3+1, Bulevardi I Ri.
Apartamenti organizohet nga salloni+kuzhina, 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon ne dalje nga salloni.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.
Mundesi parkimi poshte pallatit.
Per me shume na kontaktoni!


Information
Gross Area:

92 m2

Interior Area:

92 m2

Bedrooms:

3

Baths:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

223

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Bulevardi i Ri, Ish Stacioni i Trenit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020