SHITET APARTAMENT (2+1) TEK RRUGA FRIGORIFERIT, PLAZH. - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ben pjes ne nje objekt me 9 kate banim. Pallat me administrim te rregullt, me ashensor. Ndodhet ne katin 5, ka orientim Veri-Perendim. Organizohet ne korridor hyrje, sallon ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, njera ka dalje ne ballkon dhe tjetra me misura me te vogla per dhome femijesh teke. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bazike dhe shitet sebashku me mobilje. Prona disponon certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje! Per me shume info jeni te lutur te kontaktoni!


Information
Gross Area:

77 m2

Interior Area:

77 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

305

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Plazh, Plazh

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020