SHESIM APARTAMENT 1+1 PRANE KRISTAL CENTER ! - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 1+1 prane Kristal Center.
Nodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2019 .
Me siperfaqe totale 86 m2 dhe 70 m2 siperfaqe e brendshme.
Apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe 1tualet .
I pajisur me certifikate pronesie.
Apartamenti ka punime cilesore me investim bashkekohore per nje jetese teper komode.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.


Information
Gross Area:

86 m2

Interior Area:

86 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

603

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rr. Ali Doci, Qendra Tregtare Kristal

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020