SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANE 21 DHJETORIT! - Century 21 Albania
Description

Ne zonen e 21 Dhjetorit shesim komercial .
Komerciali ndodhet ne katin 0 te nje ndertese te re.
Pozicjonohet ne kend te nderteses dhe edhte komplet vetrat xhami nga ana e rruges kryesore cka u mundeson reklamimin e biznesit tuaj.
Hapesire te jashtme ,e cila mund te shfrytezohet nga biznesi.
Zona teper strategjike dhe e aksesueshme direkt ne unaze shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit.
Aktualisht eshte i dhen me qira 500 euro,ne muaj. Nje mundesi e mire investimi.
Disponon certifikate te rregullt hipotekore.
Per me shume na kontaktoni,ne numrat tane.


Information
Gross Area:

30 m2

Interior Area:

37 m2

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

142

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: "21 Dhjetori"-Rruga "Frosina Plaku", 21 Dhjetori

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020