JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI NE DON BOSKO! - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 70 m2. Ndodhet ne katin e peste te banimit te nje pallati te ri me ashensore dhe shume i mire administruar. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Eshte i investuar dhe i mobiluar (pervec televizorit qe nuk shtohet nga ana e pronarit) . Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

70 m2

Interior Area:

60 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

574

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Don Bosko, Don Bosco

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020