TEK KOMUNA PARISIT SHESIM APARTAMENT 2+1 !!! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar, me tre hyrje ne kat.

⏩ Sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar dhe me dritare, ballkon
⏩ Dhome gjumi matrimoniale
⏩ Dhome gjumi me ballkon dhe tualet
⏩ Tualet dite
⏩ Korridor per shperndarjen e dhomave
⏩ Kati 6
⏩ Orientim jug-lindje-perendim
⏩ Totalisht i arreduar
⏩ Parket druri
⏹ Dokumentacion i rregullt hipotekor

Per me shume info,ju lutem me kontaktoni !


Information
Gross Area:

135 m2

Interior Area:

117 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

758

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Komuna Parisit, Komuna e Parisit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020