Shitet apartament 1+1 ne Plazh. - Century 21 Albania
Description

Apartamenti eshte organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndjeje dhe nje tualet .
Aparatmen ndodhet ne kat te gjashte ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrim per mirembajtjen e tij.
Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt .
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Information
Gross Area:

60 m2

Interior Area:

60 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

200

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Plazh Rrota e Kuqe

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020